Здоров'я

В Сокальській лікарні відкрили оновлене приміщення реабілітаційного відділення

Сьогодні відбулося освячення відремонтованих, оновлених приміщень відділень анестезіології з палатами інтенсивної терапії та реабілітаційного відділення.

Про це повідомив голова Червоноградської ВА Андрій Дяченко.

В реабілітаційному відділенні матимуть змогу відновлюватися військові та пацієнти, які проходять реабілітацію від інсульту, з травмами опорно-рухового апарату та неврологічними захворюваннями.

У приміщені зробили капітальний ремонт, обладнали спеціальними тренажерами задля ефективного та швидкого відновлення пацієнтів.

На закупівлю медобладнання з Сокальського міського бюджету виділено 1,5 млн.грн. Капітальний ремонт приміщень обійшовся у понад 700 тис.грн. – це кошти НСЗУ.

І не можливо не відмітити те, що самі медпрацівники лікарні вклали в це місце не тільки свої кошти, а й багато зусиль, теплоти та любові.

Загалом відділення розраховано на 20 ліжко-місць. Також осучаснено та відремонтовано маніпуляційну, водореабілітаційну, зали фізичної реабілітації, масажний кабінет, кабінет психолога, ерготерапії та інші допоміжні приміщення. Для дієвої допомоги пацієнтам медичний персонал пройшов і продовжує проходити спеціальні навчання.

Наскільки гострою є потреба у реабілітаційних просторах для наших захисників і захисниць мали можливість побачити сьогодні. Зараз тут реабілітацію проходить військовослужбовець з Сокаля, який запевнив, що відновлення вдома проходить у більш комфортних психологічних умовах, а особливо під наглядом кваліфікованих фахівців з реабілітації.

Загалом тільки за лютий місяць фахівці-реабілітологи надали допомоги вже понад 20 пацієнтам.
Оновлення відділення – це насамперед можливість для повноцінного розвитку Сокальської громади.

На превеликий жаль, до нас повертаються і будуть повертатись багато військових, яким необхідна реабілітація. Вони мають отримувати найкращі та найякісніші послуги, щоб швидко та легко відновлюватись. Ось це важливо.

Дякую усім дотичним до цієї роботи. Дякую депутатському корпусу Сокальської міської ради за правильні рішення!

Голос Сокальщини на GoogleNews