Здоров'я

Вже 70 військових та членів сімей загиблих записались на безкоштовні заняття з плавання у Львові

У Львові проводять безкоштовні тренування з плавання для військовослужбовців та членів сімей загиблих захисників та захисниць України. Станом на сьогодні вже 70 людей скористались цією можливістю.

«В рамках комплексної програми розвитку спорту військових вже понад 70 учасників зареєструвались на безкоштовні заняття з плавання. Нагадаю, що військовослужбовці, ветерани, члени сімей загиблих захисників України мають можливість у Львові оздоровлюватись засобами фізичної культури та спорту. Всю актуальну інформацію про всі безкоштовні тренування і активності можна дізнатись на сторінках відділу спорту військових у соціальних мережах», – наголошує Антон Нікулін, начальник управління спорту та молодіжної політики Львова.

Нагадаємо, управління спорту та молодіжної політики у співпраці з Навчально-спортивною базою літніх видів спорту Міністерства оборони України запустило новий напрям у межах Комплексної програми розвитку спорту військових, ветеранів війни та адаптивного спорту.

Безкоштовні тренування з плавання будуть проходити у басейні на вул. Клепарівська, 39А, де зараз відбуваються активні роботи з доступності та безбарʼєрності.

Послугою можуть скористатися:

  • учасники бойових дій, ветерани війни
  • військовослужбовці, які проходять службу у військових частинах Львівської громади (за попередніми списками, які формує військова частина)
  • військовослужбовці, які перебувають на реабілітації у Львівській області
  • члени сімей загиблих Захисників та Захисниць України
  • члени сімей Героїв Небесної Сотні

Щоб стати учасником, необхідно пройти обов’язкову попередню реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1w93uMBEmr_9TtSrL0Aq0-4HOwIptiy9ZYuomUm2fDIs/edit

У разі виникнення будь-яких питань звертайтесь за телефоном: +380 99 436 34 65.

Голос Сокальщини на GoogleNews