Згадаємо, як це було

Делегація з Сокальщини взяла участь в поминальних заходах в селі Павлокома Республіка Польща

2 березня, у селі Павлокома на Ряшівщині, Польща, вшанували пам’ять 366 українців, загиблих 3 березня 1945 року. Участь у скорботних заходах із нагоди 74-Ї річниці трагедії села Павлокома взяло більше півтори тисячі осіб – делегації з усіх районів Львівщини, а також представники Тернопільщини та Івано-Франківщини та Прикарпатського воєводства. Сокальщина була представлена делегацією у складі: заступника голови Сокальської районної ради Василя Бойка, керівника апарату Сокальської райдержадміністрації Віри Левандовської та представників товариства «Холмщина» Сокальського району, загалом 45 чоловік.

У межах поминальних заходів, до меморіалу 366-ти жертвам села Павлокома поклали квіти та запалили лампадки, а також провели чин панахиди за загиблими.  Опісля, відбулося скорботне віче.

Делегація з Сокальщини взяла участь в поминальних заходах в селі Павлокома Республіка Польща У цей же день у с. Млини (Республіка Польща) відбулося вшанування пам’яті творця музики Державного Гімну – Михайла Вербицького, адже  4 березня минає 204-та річниця з дня народження великого українця

Урочистості розпочалися зі Святої Літургії у місцевому храмі села Хотинець. Опісля, в каплиці – пантеоні, поблизу церкви Покрови Пресвятої Богородиці, де колись був парохом отець Михайло Вербицький, відбулась поминальна молитва.

У каплиці-пантеоні, де похований видатний українець, вшанували його пам’ять та поклали квіти. Більше тисячі українців зі Львівщини, Тернопільщини, Івано-Франківщини та Прикарпатського воєводства спільно виконали Державний Гімн України та «Боже, великий, єдиний…» На завершення заходу відбулось віче.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.