Головна / Згадаємо, як це було / Делегація з Сокальщини взяла участь в поминальних заходах в селі Павлокома Республіка Польща

Делегація з Сокальщини взяла участь в поминальних заходах в селі Павлокома Республіка Польща

2 березня, у селі Павлокома на Ряшівщині, Польща, вшанували пам’ять 366 українців, загиблих 3 березня 1945 року. Участь у скорботних заходах із нагоди 74-Ї річниці трагедії села Павлокома взяло більше півтори тисячі осіб – делегації з усіх районів Львівщини, а також представники Тернопільщини та Івано-Франківщини та Прикарпатського воєводства. Сокальщина була представлена делегацією у складі: заступника голови Сокальської районної ради Василя Бойка, керівника апарату Сокальської райдержадміністрації Віри Левандовської та представників товариства «Холмщина» Сокальського району, загалом 45 чоловік.

У межах поминальних заходів, до меморіалу 366-ти жертвам села Павлокома поклали квіти та запалили лампадки, а також провели чин панахиди за загиблими.  Опісля, відбулося скорботне віче.

Делегація з Сокальщини взяла участь в поминальних заходах в селі Павлокома Республіка Польща У цей же день у с. Млини (Республіка Польща) відбулося вшанування пам’яті творця музики Державного Гімну – Михайла Вербицького, адже  4 березня минає 204-та річниця з дня народження великого українця

Урочистості розпочалися зі Святої Літургії у місцевому храмі села Хотинець. Опісля, в каплиці – пантеоні, поблизу церкви Покрови Пресвятої Богородиці, де колись був парохом отець Михайло Вербицький, відбулась поминальна молитва.

У каплиці-пантеоні, де похований видатний українець, вшанували його пам’ять та поклали квіти. Більше тисячі українців зі Львівщини, Тернопільщини, Івано-Франківщини та Прикарпатського воєводства спільно виконали Державний Гімн України та «Боже, великий, єдиний…» На завершення заходу відбулось віче.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

four × one =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!