Згадаємо, як це було

Компанії Karcher – історія виникнення

Історія компанії скоро досягне сотні років. Її народження можна позначити 1950 роком. Тоді інженер і засновник фірми Альфред Керхер винайшов перший в Європі апарат високого тиску. У наслідку саме цей пристрій стало основою для багатьох моделей. Переважно, звісно, для мийок високого тиску, які до цих пір вважають таким собі ореолом всього асортименту. Зараз скарбничка товарів Керхер нараховує сотні моделей. Є в їх числі пароочищувачі, пилососи Karcher, мийки, насоси, натирачі, електровіники, прасувальні системи, підлогомоєчні, підмітальні, снігоприбиральні машини та багато іншого. Їх зазвичай ділять на домашні та професійні. Розділення в общем-то не очень правильне. У Karcher непрофесыйны товари не гірше, ніж у інших марок професійні. З кожним роком асортимент компанії збільшується. Відбувається це не за рахунок дублювання старих моделей, а завдяки впровадженню сучасних технологій і інновацій. Так, наприклад, 90% техніки ще не перейшли віковий рубіж п'яти років. А загальна кількість патентів налічує п'ять сотень. За це компанії великий респект. Темпи розширення, звичайно, вражають. Наприклад, у 2011 році Керхер впровадила сотню нових товарів.

У 2013 році компанія перевершила сама себе. Її оборот досяг 2 млн євро. Тоді Karcher продала 12500000 машин. Це найвищий показник за всі роки. Такий попит недивний, адже якість техніки завжди в моді. Як і чистота.

Техніка Керхер, хоча і відноситься до елітного класу і має більш високу ціну, ніж її відомі конкуренти, дуже швидко окупається. По-перше, з нею економиться час. По-друге, миючі засоби і різні хімікати часто не використовуються. По-третє, споживається мінімум електроенергії. Максимальна надійність усіх деталей машин забезпечує їм рекордну довговічність. Та й взагалі, ніхто не любить проводити вільний час в гумових рукавичках, відмиваючи засохлу бруд. Тому Karcher виступає в ролі чарівника, і покруче Містера Пропера – без сумнівів! Тому якщо ви хочете на бал, а не в купу золи, цей виробник саме для вас. Ви з упевненістю можете придбати будь-яку модель бренду і залишитеся задоволені. Тому що кожна лінія цієї техніки славиться неперевершеною якістю. А зробити це вам допоможе інтернет-магазин «Мобіллак». Ми цінуємо німецьку продукцію, тому на нашому сайті ви побачите її багатий асортимент.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.