Звернення до влади

Антикорупційне бюро Сокальщини просить місцеву владу допомогти з люстрацією чиновників

ЗВЕРНЕННЯ

до голови Сокальської районної ради Дацюка Ігоря Михайловича та голови Сокальської районної державної адміністрації Кожушка Олега Васильовича

Громадська організація "Антикорупційне бюро Сокальщини" не має на меті звільнення з посад усіх сокальських чиновників, які працювали при владі Януковича, ми хочемо щоби особи, які обіймають посади у владних установах дали відповіді на запитання громади. Стали перед громадою на загальних зборах та пройшли народне очищення.

Виходячи з вищевикладеного, керуючись інтересами громади, громадська організація "Антикорупційне бюро Сокальщини" виходить з пропозиціями:

1. Створити в Сокалі тимчасову люстраційну комісію. Голову тимчасової люстраційної комісії обрати на загальних зборах громади Сокальщини.

2. Люстраційній комісії скласти список посадовців, які обіймають посади в Сокальському районі, та які повинні пройти народне очищення на загальних зборах громади.

3. Список посадовців, який пропонується до заслуховування люстраційною комісією попередньо обговорити серед громади, враховуючи всі пропозиції та зауваження громадськості.

4. Список посадовців, що пропонується до заслуховування висвітлити у місцевих засобах масової інформації із зазначенням дати та місця проведення заслуховування. Дана інформація у місцевих засобах масової інформації повинна висвітлюватись завчасно.

5. Після народного очищення, відповівши на запитання громади, люстраційна комісія повинна дати свої рекомендації щодо доцільності подальшого перебування чиновника на займаній посаді.

Звернення просимо розглянути на сесії районної ради, а про результати розгляду, повідомити у строки та в порядку передбаченому законодавством України.

За дорученням громадської організації "Антикорупційне бюро Сокальщини" Тетяна ГНАТИШИН.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.