Звернення до влади

Медики Сокальщини вимагають позбавити депутатського мандата О. Єфремова

Верховна Рада України
Народному депутату п. С. Курпілю
Депутату районної ради від ВО "Свобода" п. Вітику Я. І.
    
З В Е Р Н Е Н Н Я

Медична громадськість Сокальського району вкрай обурена ганебним висловлюванням голови парламентської фракції Партії регіонів О. Єфремова, який назвав опозицію "неофашистами" лише за вимогу виконання ст. 10 Конституції України про державний статус української мови. Адже дотримуватись положень Основного Закону в першу чергу повинен законодавчий орган, який прийняв його.

Ми свідомі того, що в парламентських фракціях Партії регіонів та комуністів значна кількість українофобів та україноненависників, яким властивий великоруський шовінізм, проте ніхто не давав їм права нехтувати Конституцією України, а тому вимагаємо послуговуватись на сесіях Верховної Ради виключно державною мовою.

Депутат О. Єфремов брутально образив в лиці опозиції весь український народ, виявив зневагу до української мови та української нації.

Це наша країна, наша рідна українська мова, якою ми пишаємось, і не дозволимо всяким нащадкам енкаведистів, організаторів голодоморів, гулагів, капітало-комуністам та агентам спецслужб сусідньої держави глумитися над державною мовою та зневажати українців.

Вимагаємо від народних опозиційних депутатів звернутись до суду з метою притягнення до кримінальної відповідальності депутата О. Єфремова за образу українців та розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

Вимагаємо позбавити депутатського мандата О. Єфремова та всіх, хто й надалі дозволить собі ображати українців.

Звертаємось до всіх небайдужих підтримати наше звернення і твердо та послідовно захищати рідну мову, нашу культуру, українську державу. Адже сили, волі, стремління до розбудови справді української України у народу цілком достатньо, щоб застерегти владу та певні сили від антиукраїнських висловлювань та дій.

Сьогоднішні антиукраїнські реалії спонукають патріотів України до активної підтримки Всеукраїнської акції "Вставай, Україно!"
Не дайте себе приспати! Українці, будьте пильними!

21. 03. 2013 р.
м. Сокаль,
вул. Я. Мудрого, 26          

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.