Головна / Звернення до влади / НЕВЖЕ НЕ БУЛО АЛЬТЕРНАТИВИ

НЕВЖЕ НЕ БУЛО АЛЬТЕРНАТИВИ

«9 вересня на подвір’ї нашого будинку, що по вулиці Шептицького, 117, у Сокалі працівники ЖКГ та «Сокальтеплокомуненерго» почали копати траншею під теплотрасу, позрізували дерева, які були у них на шляху. Розрили так, що пройти ніде. А 13 вересня бригада робітників уже докопала до фундаменту нашого будинку і зруйнувала його. Ми вимагали технічнодозвільну документацію та головний інженер КП «Сокальжитлокомуненерго» Ігор Москалишин у грубій формі відмовився її надати. Все це відбулася у присутності депутата районої ради І. Пелипа та нашого дільничного А. Матулінця, яких ми викликали як представників влади. І їм ніхто не надав технічної документації на ці роботи. Після цього дільничний призупинив роботи до з’ясування обставин. Навіщо було вести теплотрасу через фундамент будинку, якщо її можна було прокласти значно коротшим шляхом через вулицю Курбаса.

О. КУСЕНЬ, М. КЛЕЙМАН, С. ГОБА, О. ТКАЧУК, М. ВЕСНІЙ, В. ОСТРОВСЬКИЙ та ІНШІ.

* * *
…Ось таку картину (на знімку) закарбував об’єктив фотоапарата, коли невдовзі прийшла перевірити скаргу мешканців будинку №117, що по вулиці Шептицького. Жителька цього будинку Ольга Кусень, яка тут проживає з 1951 року, пояснила, що вони переживають, щоб прокладені труби не зруйнували фундаменту цього будинку, який зроблений з цементу, привезеного з Австрії. Це ж наша історія. До того ж для чого забирати тепло у них, коли його у їхніх квартирах і так нема. У підвалі два роки стоїть вода, яку вони щоразу викачують за власні кошти. Відтак дім знаходиться у аварійному стані. Ось тому, коли робітники зачепили фундамент, жителі будинку забили на сполох.

Чому робітники «Сокальжитлокомунсервісу» та «Сокальтеплокомуненерго» копали траншею на подвір’ї цього будинку, пояснив начальник КП «Сокальжитлокомунсервіс» Богдан Леськів:

– Міська влада вирішила провести автономне опалення для дитячої дошкільної установи №1, яка знаходиться за будинком №117, що по вулиці Шептицького, оскільки та не опалюється як належиться, і діти взимку мерзнуть. Відтак вирішили прокласти теплотрасу до вулиці Шептицького. Кошти на заміну теплотраси виділила міська рада. Будинок належить КП «Сокальжитлокомунсервіс», а котельня «Сокальтеплокомуненерго». Тож взялися до роботи. Траншею для прокладення труб копали декілька днів, чомусь ніхто з жителів не звертав уваги. А коли практично  залишилося пройти декілька метрів під аркою, вийшли жителі будинку із скаргою. Я разом з головним інженером «Сокальтеплокомуненерго» та головним інженером «Сокальжитлокомунсервіс» ще раз  побували на місці і визначилися як виконати дану роботу. Адже, погодьтеся, ми  мусимо провести тепло у садочок. Хіба це ми робимо не для всієї сокальської громади?… Як тільки «Сокальтеплокомуненерго» запустить тепло у дитсадок, його працівники відновлять благоустрій та асфальтне покриття.

Любов ПУЗИЧ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eighteen − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!