Звернення до влади

Звернення голови Львівської облдержадміністрації Ірини СЕХ про формування батальйону територіальної оборони

Дорогі брати і сестри!

Щодня, щогодини ми отримуємо тривожні звістки зі східних кордонів України. І розуміємо, що небезпека не десь за сотні кілометрів – у Криму чи в Донецьку – ворог загрожує нашому дому, нашим матерям і дітям.     

Щоб захистити мирних жителів Львівщини, в області формується батальйон територіальної оборони. Його завдання – оборона важливих об’єктів, боротьба з диверсантами та іншими ворожими озброєними формуваннями.

Я закликаю патріотів, сильних морально і фізично чоловіків віком від вісімнадцяти до сорока п’яти років, вступати на службу в батальйон, щоб зі зброєю в руках захистити рідну землю від агресора.

Добровольців прошу зголошуватися у Львівський обласний військовий комісаріат або в районні комісаріати за місцем проживання.

Ми віримо у вас і знаємо: ворог не пройде!

За більш детальною інформацією необхідно звертатися у Львівський обласний військовий комісаріат за адресою, (м.Львів, вул. Івана Франка, 25) з 9.00 до 17.00 год., тел. 260-26-44260-28-02, або в Сокальсько-Червоноградський ОРВК: (03257) 7-30-08.

***

Нагадаємо, за ініціативи голови Львівської облдержадміністрації Ірини Сех створено Благодійний фонд для матеріально-технічного забезпечення батальйону.

Реквізити.
Одержувач: Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста
ЄДРПО: 02940262, МФОь300023; р/р:ь26003000003818, ПАТ УКРСОЦБАНК.
Призначення платежу: «Матеріально-технічне забезпечення 3-го батальйону територіальної оборони Львівської області».

Також з обласного бюджету  на підтримку 3-го батальйону територіальної оборони у Львівській області виділено 1 млн. грн.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.