Звернення до влади

Звернення Сокальської районної ради щодо ліквідації критичного стану доріг у Сокальському районі

Кабінет Міністрів України
Державна служба автомобільних доріг України
Львівська обласна державна адміністрація
Служба автомобільних доріг у Львівській області

ЗВЕРНЕННЯ

щодо ліквідації критичного стану доріг у Сокальському районі

Сокальська районна рада Львівської області в черговий раз звертається щодо катастрофічного стану автомобільних доріг загального користування на території району.

Незважаючи на наші попередні звернення до компетентних органів влади різних рівнів, на дорогах Сокальщини не проведено першочергових робіт з ліквідації аварійної ямковості. На сьогодні Сокальський район не має належного сполучення з обласним центром, що призвело до того, що реанімобілі екстреної медицини зі Львова відмовляються виїжджати на виклики через катастрофічний стан доріг у районі. Причиною відмов є те, що автомобілі часто ламаються, а також людей з тяжкими травмами надто небезпечно везти такими дорогами.

Ситуація, що виникла, – це вже пряма загроза життю людей.

Окрім того, Сокальщина не має належного сполучення з Волинською областю, Радехівським, Жовківським та Кам'янкаБузьким районами області, оскільки основні дороги загального користування у Сокальському районі – у катастрофічному стані, що загрожує безпеці дорожнього руху.

Рівень руйнування дорожнього покриття в районі досяг критичної межі – стан покриття автодоріг перебуває у вкрай незадовільному та аварійному стані, асфальтне покриття на багатьох ділянках практично відсутнє, що загрожує колапсом інфраструктури та негативно впливає на економіку. Крім того, серйозно зростають ризики ДТП, підвищується загроза життю і здоров'ю учасників дорожнього руху, адже транспортні засоби змушені їздити по узбіччю, де рухаються пішоходи, або виїжджати на смугу зустрічного руху. Перевізники по багатьох напрямках відмовляються здійснювати перевезення пасажирів.

Згідно з ВБН Г.12180502001 норми міжремонтних строків капітального ремонту дорожнього полотна становлять 1012 років. Тоді як капітальний ремонт на дорогах загального користування у районі в основному не проводився більше 15 років.

Враховуючи вищезазначене, вимагаємо терміново доручити компетентним органам вжити невідкладних заходів щодо усунення аварійної ямковості на дорогах загального користування у Сокальському районі та включити дорогу Р15 Жовква – Червоноград – Ковель у план робіт з капітального ремонту доріг за кошти державного бюджету, передбачені Державному агентству автомобільних доріг України на розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування.

Якщо таких заходів не буде вжито, громада Сокальщини попереджує про можливість організації пікетувань та інших актів громадянської непокори.

Прийнято на ХХІІ позачерговій сесії Сокальської районної ради 25 липня 2013 року.

65791195
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.