Звернення до влади

Важливі звернення підтримали депутати обласної ради

Про дорогу Р-15 "Ковель-Червоноград-Жовква" неможливо не говорити у Сокальському районі та м.Червоноград. Дорога у жахливому стані, тому поїздка до Львова (адже дорогу часто перекривають люди) займає близько трьох годин з об'їздом через м. Белз, або через знищений міст у Волсвині. Волсвинська громада показала гарний приклад для усіх, самотужки відремонтувала моста, який був у аварійному стані (на знімку  під час ремонтних робіт). А дороги Р-15 відремонтовано лише 2 км, очікуємо, що ремонтні роботи з дня на день продовжать.

Минулого тижня на пленарному засіданні сесії Львівської обласної ради я внесла звернення до Президента України, прем'єрміністра України щодо включення до переліку міжнародних автомобільних доріг автомобільної дороги Р-15 "Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква", що проходить через Жовківський, Сокальський райони та місто обласного значення Червоноград.

Відповідно до постанови КМУ від 18 квітня 2012 року №301 "Про затвердження переліку автомобільних доріг загального користування державного значення", встановлено перелік доріг, які, згідно з класифікацією (ЗУ "Про автомобільні дороги"), віднесено до міжнародних автомобільних доріг. На Львівщині це частина автодоріг в напрямку до митних переходів, а це: Львів-Рава-Руська, Львів Краковець, Львів-Шегині.

На сьогодні в напрямку Сокальського району значно збільшилась завантаженість автомобілями після відкриття автомобільного пункту пропуску "Угринів Долгобичів" та у зв'язку з курсуванням автомобільного транспорту до митного поста "Устилуг", ВолодимирВолинського району Волинської області.

Враховуючи вищевикладене, обласна рада звернулася із пропозицією терміново прийняти зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2012 р. №301 "Про затвердження переліку автомобільних доріг загального користування державного значення" щодо включення до переліку міжнародних автомобільних доріг автомобільну дорогу від міста Жовква Львівської області в напрямку міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення "УгринівДолгобичів". У цей перелік ввійде дорога державного значення Р15, що дасть змогу значно збільшити фінансування на її ремонт. Запропоноване мною звернення підтримали усі депутати Львівської обласної ради.

З метою вдосконалення планування розвитку мережі автомобільних доріг, забезпечення транспортних перевезень між регіонами України та у відповідності до ЗУ "Про автомобільні дороги" я наголосила, що є необхідність включення.

Також на сесії депутати облради прийняли звернення "Про внесення змін до Митного кодексу України щодо встановлення транзитних перевезень для автомобільного транспорту".

Згідно із прийнятим Митним кодексом України, створено суттєві перешкоди для громадян, зокрема йдеться про обов'язок перетинати зону діяльності митниці кожних 510 діб.

Дія норми статті 95 Митного кодексу України суттєво погіршує та ускладнює реалізацію прав громадян користуватися та розпоряджатися своїм майном. Вимога у п’ятиденний термін перетинати кордон держави, у якій зареєстровано транспортний засіб, спричиняє до зростання соціальної напруги, виникнення на митних постах великих черг, очікування в яких триває 68 годин, що безсумнівно провокує появу таких негативних явищ, як хабарництво та корупція.

З огляду на це депутати ЛОР звернулися до голови Верховної Ради та народних депутатів, аби ті підтримали проект ЗУ №4341 від 27.03.2014 р "Про внесення змін до Митного кодексу України щодо встановлення строків транзитних перевезень для автомобільного транспорту".
Також хочу поінформувати жителів Сокальського району, що в рамках Програми соціальноекономічного та культурного розвитку Львівської області на 2014 рік внесено зміни до додатку №2 до Переліку першочергових природоохоронних заходів, фінансування яких здійснюється з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2014 рік, а саме: на придбання спецавтомобіля для збирання та транспортування твердих побутових відходів для м. Сокаль передбачено 450 тис. грн. Також підприємству промислової переробки побутових відходів потужністю до 100 тис. тонн на рік для м.Червоноград, Соснівки і смт. Гірник (III черга) додатково виділено 200 тис. грн.

Ганна КОСТЮК, депутат Львівської обласної ради.

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ СОКАЛЬЩИНИ, ВОДІЇ!

 Повідомляємо, що на ділянці автодороги державного значення Р-15 “Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква” з 12 листопада 2014 р. ТзОВ "Автомагістраль-Південь" (м. Одеса) продовжить поточний ремонт.

 З метою обмеження дорожнього руху на цій ділянці автодороги під час проведення ремонтних робіт, з 8.00 год. 12 листопада будуть стояти пости ВДАІ з цілодобовим чергуванням у таких місцях: м. Червоноград – перехрестя вулиць Львівська – Радехівська; с. Сілець – перехрестя дороги Р-15 Сілець-Соснівка; м. Великі Мости – перехрестя вулиці Львівська, навпроти АЗС "WOG"; с. Острів – перехрестя дороги Р-15 та Т1404 Червоноград – Рава-Руська.

 Крім цього, ставимо до відома, що це питання розглянуто на засіданні Колегії облдержадміністрації 10 листопада і перебуває  на особистому контролі голови Львівської обласної державної адміністрації Юрія Турянського.

Олег КОЖУШКО, голова районної державної адміністрації.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.