Головна / Звернення до влади / Забута вулиця в селі Перетоки

Забута вулиця в селі Перетоки

    У с. Перетоки є вулиця Ляпіна, яка нараховує п’ятнадцять дворів. А метрів за двісті проходить траса Сокаль-Павлівка, але дістатись до своїх осель взимку мешканцям вулиці важко. Якщо сипле сніг, то і вулицю, і двори засипає, інколи висота снігових заметів сягає двох метрів.

    Так сталося і цими днями, коли розгулялася хуртовина: 15-17 грудня вулицю замело і жоден транспортний засіб по ній не їздить. Все завмерло, лише собаки бігають. Розумію, що в ситуації, яка склалася через негоду, спочатку було не до нашої вулиці – ні місцевій сільській раді, ні районній дорожній службі. Та проходять дні, а про нас і нашу вулицю ніхто і не згадує, замети не розчищають. А, між іншим, живуть тут і люди пенсійного віку, яким часто потрібна медична допомога, учні, яким дуже важко пробиратися крізь кучугури до школи. А не дай Боже, треба буде викликати терміново служби порятунку – як зможуть приїхати на виклик? Хіба що гвинтокрилом прилетять.

    Тож через газету хочу нагадати про існування нашої вулиці і її мешканців як дорожній службі, так і сільській та районній владі. Адже владу вибирає народ, тож нехай і вона не забуває про своїх виборців.

    Григорій ГАВРИЛЮК, житель с. Перетоки.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

9 − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!