Home / АТО / Тартаківським школярам розповіли про престижність військової професії

Тартаківським школярам розповіли про престижність військової професії

4 грудня в актовому залі Тартаківського НВК ЗШ I-III ст. пройшов кущовий профорієнтаційний захід на тему “Підвищення престижу військових професій”, приурочений до Дня Збройних сил України.

Перед початком заходу присутні хвилиною мовчання вшанували память тих, хто загинув, захищаючи Україну. Участь у заході взяли учні 9 – 11 класів Тартаківської та Княжівської шкіл, а також учні 9х класів шкіл Боб`ятина та Спасова. Представники Сокальського районного військового комісаріату розповіли учням про престижність військової професії, про можливості вступу у військові вузи. Школярі переглянули відеоролики на військову тематику, ознайомилися зі зброєю, яку привезли представники військомату.

Провідний фахівець з профорієнтації Сокальського районного центру зайнятості розповіла учням як правильно обрати свою майбутню професію, про військові вузи, які сьогодні відкривають свої двері перед молоддю, відповіла на запитання присутніх. Захід був організований відділом молоді та спорту Сокальської РДА за підтримки районного військового комісаріату та районного центру зайнятості.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі відбулися змагання з кульової стрільби серед допризовної молоді

5 грудня 2018р. відбулися змагання з ...