Home / Футбол / ПЕРЕМОЖЦI ТУРНIРУ ЮНI СОКАЛЬЦI

ПЕРЕМОЖЦI ТУРНIРУ ЮНI СОКАЛЬЦI

На Сокальському стадіоні “Сокіл” проходив турнір з футболу серед юнаків 1997-1998 р. н., присвячений пам’яті Ігоря Кураша, в якому взяли участь юні футболісти Горбкова, Поториці, Перетік, Свитазева, Стенятина, Забужжя, Теляжа, Ульвівка та міста Сокаля.

Перед початком змагань учасників турніру привітали начальник відділу у справах молоді та спорту Я. Тарасюк; дочка І. Кураша – Ірина.
В цікавій та напруженій боротьбі проходили поєдинки. Так за ІІІ – ІV місця зустрілись команда Поториці, в складі якої були футболісти з с. Горбкова (тренер Володимир Ковалько) та футболісти Свитазева, в складі якої були юні копуни с. Стенятин та с. Перетоки, які й перемогли з рахунком 2:0 та зайняли ІІІ місце (тренер Володимир Логін).

А у фіналі зустрілись «Буг» Сокаль (тренер Андрій Лозовий) та команда села Теляж, в складі якої були гравці с. Забужжя та с. Ульвівок (тренер Володимир Капуста). З рахунком 2:0 перемогли юні футболісти Сокаля, вони й стали переможцями турніру.

Переможців та призерів нагороджено кубком та грамотами відділу у справах молоді та спорту Сокальської РДА. Кращим воротарем став Олег Наконечний («Буг» Сокаль), захисником – Іван Ковалько (с. Горбків), півзахисником – Максим Копець (с. Теляж), нападником – Павло Бобко (с. Свитазів), найбільше голів забив Руслан Скиба (с. Поториця).

Василь СИДОР, директор ДЮСШ «Буг».

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі представлять книгу “Футбол Прибузького краю” Ярослава Підкіпняка

У четвер, 18 жовтня, о 12:00 ...