Home / Футбол / У Боб’ятині на Сокальщині відроджують футбол

У Боб’ятині на Сокальщині відроджують футбол

Боб’ятин славиться своєю волейбольною командою, яка в районі має певні успіхи, а от футбол – занепав. Вже більше двадцяти років як наші хлопці не брали участі ні в районній першості з футболу, ні в кубкових баталіях. Хоч знаю, що в 1960-1970х роках боб’ятинські футболісти мали досить пристойну команду, яка навіть була володарем кубка району. З тодішніх копунів добре запам’яталися імена Петра Варениці (перший інструктор по спорту на громадських засадах колгоспу "Перемога"), Ярослава Адамчука, Богдана Гнатіва, Ярослава Кащука, Ярослава Дещиці, Василя Хмари, Богдана Монянчина, Юліана Трохимчука, а також підси•лення з лещатівців, представлене Зеновієм  Поповичем, Зеновієм Шпаком, Ярославом Пасєкою, Ярославом Покиньбородою та ін.

І ось цьогоріч команда представлена в районній першості в другій лізі, група "Б". Не маючи належно підготовленого футбольного поля, змушена була все перше коло грати на чужих, але набиралась досвіду, гартувала дух, мобілізуючи волю до майбутніх перемог. Дві останні гри  першого кола виграла в гостях у Шпиколос і Смикова з великим рахунком. І це дає надію на те, що у другому колі команда набере розгону і наблизиться до лідерів     у своїй групі.

У першій грі на своєму полі боб’ятинці приймали копунів Переспи, добре пам’ятаючи, як майже в рівній боротьбі весною віддали їм три очка. Мотивація господарів поля була зрозуміла: в першій з’яві на очі своїх вболівальників потрібно показати не тільки нову футбольну форму, але й нову якість гри, яка б принесла їм перемогу.

І ось свисток головного судді покликав до змагу двох сусідів по турнірній таблиці. Господарі зразу взялися за діло. Навіть злива, яка так недоречно впала на село, не зупинила гри, хоч  розкидала вболівальників під укриття дерев, машин, парасольок.  Господарі атакували знову і знову  м’яч летить у ворота: перший, третій, пятий… Не вщухає злива, не вщухають атаки боб’ятинців. У другому таймі нарешті забивають гол гості. І в підсумку 7:1. Боб’ятинці стають футбольною грозою для своїх суперників по групі "Б".

Представляємо стартовий склад команди переможців: Андрій Демчук, Василь Мисак, Володимир Бажило,  Володимир Семенюк, Василь Нагай, Ігор Семенюк, Василь Михалюк, Віталій Мельник, Василь Шеремета, Олег Коваль, Андрій Голюк. Організаційними питаннями найбільше займались сільський голова Богдан Мельничук, Василь Марцинюк, Володимир Шеремета, Володимир Штокало та інші (всього двадцять чоловік). Жаль тільки, що не було урочистого відкриття. Футбольне свято на таке заслуговує.

Володимир ПОЛЯНЧУК.
с. Боб’ятин.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Соснівський «Рочин» зазнав другої поразки у чемпіонаті України серед аматорів

Соснівський «Рочин» зазнав другої поразки у ...