Home / Інші види спорту / Червоноградський клуб “Дзіон” у командному заліку на третьому Міжнародному турнірі з карате-до посів друге місце

Червоноградський клуб “Дзіон” у командному заліку на третьому Міжнародному турнірі з карате-до посів друге місце

22 жовтня у Лодзі (Польща) відбувся третій Міжнародний турнір з каратедо CHAMPION CUP2011. У складі збірної команди UKRAINIAN TEAM у змаганнях взяли участь четверо червоноградців, вихованців клубу «Дзіон». У командному заліку українська команда посіла друге місце (поступились господарям). У командну скарбничку бронзову медаль додали Таня Гейко (куміте 1213 років, до 50 кг) і кубок чемпіона та золоту медаль здобув Володимир Горбань (куміте 1415 років, до 52 кг). Дуже близько до фіналу був Мар’ян Кріль. Але його, як і багатьох інших, не пустили до боротьби за призові місця. Взагалі суддівство (основні судді були з Польщі) викликало не лише обурення і суперечки, але й стало причиною кількох випадків травматизму на татамі. Звичайно, це не сприяло піднесенню іміджу змагань.

Першою у боротьбу за медалі вступила Таня. У запеклих поєдинках вона дійшла до чвертьфіналу, і було видно, що налаштована на здобуття головного призу. Але у чвертьфіналі судді раптом «перестали помічати» атаки нашої спортсменки. Незважаючи на перевагу Тані, у фінал проходить її суперниця з Польщі. Залишається лише шанс на трете місце. Але й за нього прийшлося понервувати. Судді вперто продовжували «не бачити» атаки Тані. Після кількох незарахованих атак у корпус суперниці (нагадаємо, що за правилами карате WKF атаки повинні бути потужними, але контрольованими, щоб не призводити до травмування суперників) Таня проводить сильний удар у живіт суперниці і відправляє її у нокдаун. Після цього судді стали «уважнішими» і наша спортсменка здобуває трете місце.

Другим виходить Мар’ян. Ситуація точнісінько повторюється. Доходить до чвертьфіналу і знову «стоп»!

Цікаво, що всі наші спортсмени виступали з синіми поясами. Можливо це збіг, а може зроблено навмисно, щоб легше було відрізняти.
І за трете місце Мар’ян виходить з синім поясом і повний рішучості вигравати. Але судді за найменшу помилку виносять покарання, штрафні бали і не дають можливості виграти. Щоправда, один показував бали нашому спортсмену, але рефері, навіть не дивився у його бік.

Коли до закінчення поєдинку залишилось менше 5 секунд і шансів виграти не було, у Мар’яна нерви не витримали; по команді «Хаджиме (починайте), він відправляє суперника у глибокий нокаут. Збіглись лікарі, судді і Мар’яна дискваліфікували. Дуже шкода, що так вийшло. Наші вибачення нокаутованому супернику, але вважаємо, що на 90% вина покладається на суддів.

Володя Горбань виступав у двох категоріях – до 52 кг і до 57 кг. Раніше почалась категорія до 57 кг. Все відбувалось за відомим сценарієм. Із трьох ефективних атак оцінювалась одна. У поєдинку за трете місце суперник травмує недоліковану ногу Володі. Остання можливість здобути кубок чемпіона – сконцентруватися і викласти усі сили у категорії до 52 кг. Усі бої Володя провів з синім поясом (збіг?). Вдалось добратися до фіналу. Кожне очко далося з величезними зусиллями. Раз у нашого спортсмена не витримали нерви, і він ударом в корпус відправляє суперника у нокдаун. Всі думали, що це кінець. Але обійшлось незначним покаранням. Після цього судді стали більш часто давати очки нашому спортсмену і у результаті – заслужена перемога.

Це перемога не лише Володі, але й цілої команди. Кожен насправді вболівав і переживав за кожного. Вони відчули командний дух і взаємну підтримку. І це найважливіше, що ми здобули на цих змаганнях. А кубки і медалі… їх ще буде багато. На цих змаганнях ми перемогли разом. І разом перемагатимемо у майбутньому.

Андрій ГОРБАНЬ.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Великих Мостах провели змагання для школярів “Веселі старти”

29.11.2018р. КУ “Спорт для всіх” Великомостівської ...