Home / Інші види спорту / ДЮСШ “Соколяни” провела змагання з плавання

ДЮСШ “Соколяни” провела змагання з плавання

ДЮСШ "Соколяни" провела змагання серед учнів шкіл Сокальського району з плавання, присвячені пам`яті Віктора Сивака. Боротьба видалася непростою для спортсменів, але цікавою для глядачів. За результатами перше місце посіла команда загальноосвітньої школи I-III ступенів №2, друге  спеціалізована школа №3, а третє  Сокальська гімназія імені Олега Романіва.

Спостерігаючи на церемонії нагородження за юними спортсменами, згадала про участь у подібних змаганнях, про те, як і Віктор колись захищав честь рідної гімназії. На цей раз, батько Віктора спостерігав не за сином, а запекло вболівав і радів за успіхи школярів.

Мені вдалося поспілкуватися з батьком Віктора, Олександром Сиваком.
– Скажіть, будь ласка, чи сподобався вам турнір?

– Так, було цікаво спостерігати як діти змагаються, спостерігати за їхніми емоціями. Найбільше запам'яталася естафета. Відчувався командний дух.

– Чи були присутніми на турнірах, де виступав ваш син?

– Знаєте, склалося так, що я ніколи не бачив змагань сина. Але він завжди ділився емоціями і хвалився отриманими нагородами. Ми з дружиною, звісно ж, підтримували Вітю і раділи його успіхам.

– Хто привів маленького Віктора на секцію з плавання?

– Ну, він був тоді ще у другому чи третьому класі. І я вирішив записати сина на волейбол. Нам сказали, що в них не набирають учнів початкових класів. І в цей час до нас підійшов Андрій Васильович Глуховецький, перший тренер Віктора, і забрав його до себе на плавання. Син вирішив спробувати. І після цього займався плаванням до закінчення школи.

– Який розряд виконав Віктор?

– Ще в школі Вітя виконав перший дорослий розряд. Потім поїхав на навчання в Одесу і не займався більше плаванням професійно.

Серед запрошених гостей присутніми були: мама Віктора Мар`яна, батько  Олександр, хресний тато  Дмитро Алєщенко, двоюрідна сестра Віктора  Олена Рупа, батько товариша по школі  Володимир Антонюк, а також колишній тренер ДЮСШ "Соколяни" Емма Іванівна Глуховецька, методист відділу освіти Євген Борнак та дирекції шкіл.

За відмінну організацію проведення змагань завдячуємо тренерам плавання ДЮСШ "Соколяни" Ярославу Сидору, Ірині Смулці, Жанні Касьян та Володимиру Гриціву.

Дорогою додому, роздумувала над тим, як боляче б`є життя по нашій свідомості. Думки заполонили слова батька: "Ми хотіли, щоб Віктор був самостійним. Він ж в нас єдиний син". Так важко втрачати людей. Нещодавно розмовляни, сьогодні  турнір пам`яті. Він герой і борець за правду. Таких не забувають. Ім`я Віктора Сивака надовго закарбувалось у наших серцях. Вічна пам`ять Герою, співчуття батькам, а юним плавцям  спортивних злетів. 

Олена ПІКУНОВА, студентка факультету журналістики Національного університету "Одеська юридична академія".

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Працівники фіскальної служби області взяли участь у турнірі з футболу «Кубок осені – 2018»

Профспілковим комітетом Головного управління ДФС у ...