Home / Інші види спорту / Сокальчанка посіла третє місце серед жінок на чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу у Луцьку
Дарія Іськів

Сокальчанка посіла третє місце серед жінок на чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу у Луцьку

14-22 вересня у Луцьку проходив чемпіонат України з класичного пауерліфтингу. У цих змаганнях приймали участь багато титулованих спортсменів з усіх куточків України. Також приймала участь і наша спортсменка з Сокаля, Дарія Іськів, яка посіла 3 місце серед жінок у ваговій категорії до 72 кг з сумою триборства 375 кілограм.

В окремих вправах вона також зайняла призові місця. В присіданнях стала бронзовою призеркою з результатом 132.5 кілограми. В жимі лежачи – золото з результатом 85 кілограм.

В становій тязі – срібло з результутом 157.5 кілограм. Вагомим є те, що у всіх трьох вправах та в сумі триборства Дарія встановила чотири нові Рекорди України серед юначок!

Варто зазначити, що ці досягнення є не лише заслугою юної спортсменки, але також і її тренерів, першого тренера Кипера Володимира Володимировича, який тренує в м.Сокалі в клубі Терос ,та її діючого тренера Розторгуй Марії Сергіївни, Заслуженого тренера України , доцента кафедри атлетичних видів спорту Львівського Державного Університету Фізичної Культури.

Бажаємо Дарії нових спортивних досягнень , наполегливості та завзяття і далі впевнено йти до поставлених цілей!

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Кікбоксер із Львівщини зайняв перше місце на чемпіонаті світу

На чемпіонаті світу з кікбоксингу за ...