Home / Інші види спорту / В Хоробрівській школі відбувся волейбольний турнір пам`яті Миколи Захаркова

В Хоробрівській школі відбувся волейбольний турнір пам`яті Миколи Захаркова

Вже традиційно в середині грудня спортивний зал Хоробрівської школи гостинно приймав учасників волейбольного турніру пам`яті Миколи Захаркова, який був ініціатором створення місцевого мисливського колективу •за підтримки сільського голови Володимира Сави та депутата районної ради Василя Берези. Між собою змагалися чотири місцеві команди та команда "Курс" фінансового управління Сокальської РДА.
Інтрига турніру тривала до закінчення останньої гри, жодна з команд не уникнула поразки. Ігри проходили цікаво і безкомпромісно. Кубок вибороли фінансисти. Відзначили кращих гравців турніру. Вперше у ньому взяла участь команда Хоробрівської школи, яку очолив завгосп Ігор Береза. Хлопці показали хорошу гру, на рівні боролися з усіма командами.

Нагороджував переможців Хоробрівський сільський голова В. Сава, котрий пообіцяв, що сільська рада й надалі підтримуватиме спортивні змагання, пропагуватиме здоровий спосіб життя, а з відкриттям митного переходу в Угринові налагодить спортивні зв`язки зі сусідами з Польщі.

Богдан ЦИНКАЛЕНКО,
учасник турніру.   
 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Відбулася обласна спартакіада серед депутатів місцевих органів самоврядування

Днями у чотирьох містах Львівщини відбулися ...