У Львові відбулися обласні змагання з бадмінтону

У спортивному залі ДЮСШ Львова відбулися обласні змагання з бадмінтону в рамках обласних комплексних змагань, присвячених Року Андрея та Климентія Шептицьких, за програмою ХХІV спортивних ігор Львівщини, VІІІ обласних ігор ветеранів спорту та ХХVІІІ спартакіади серед людей з інвалідністю.

Змагалися збірні команди районів області та міст обласного значення у двох вікових категоріях: категорія «Дорослі» (вік – 1997 р. н. та старші) та категорія «Ветерани» (вік – 1975 р. н. та старші). Переможці визначалися в особистому та командному заліках. У змаганнях взяли участь 15 команд: одинадцять районів Львівщини та чотири – міст обласного значення. Також до них долучилися чотири команди людей з інвалідністю (з вадами слуху) – з міст Дрогобича, Львова, Самбора та Сокальського району. Загальна кількість учасників змагань понад 80 осіб.

Команду нашого району представляли: в категорії люди з інвалідністю (з вадами слуху) – Оксана Юськів (в особистому заліку посіла ІІ місце) та Ігор Юськів; в категорії «Дорослі» – Ірина Лисяк, Юрій Пшевлоцький та Олег Смілка; в категорії «Ветерани» – Мар’яна Копейка (в особистому заліку посіла ІІІ місце), Сергій Гоба та Валерій Бабко.

В загальнокомандному заліку районна команда ветеранів та команда осіб з вадами слуху посіли третє місце, команда дорослих – сьоме загальнокомандне місце.

Мар’яна КОПЕЙКА, головний спеціаліст відділу молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації.