Home / Листи до редакції / Перетворюємо дачу в чарівний сад

Перетворюємо дачу в чарівний сад

Ландшафтний дизайн стає останнім часом все більш популярним в якості напрямки в архітектурі. Все більш постійними стають замовлення на оздоблення внутрішньої частини двору, а бажання замовників так і рясніють оригінальними підходами та нестандартними рішеннями.

Японський мінімалізм – один з найбільш розвинених напрямів ландшафтного дизайну. Саме його вишуканість, легкість і витонченість найбільше чарують власників заміських ділянок. Екзотичні квіти, мініатюрні фонтани, рівний газон, невеликі альтанки, спів птахів – що може бути краще такої краси, яка постійно поруч? Традиційні французькі сади займають друге місце в рейтингу найбільш популярних ландшафтних дизайнів і являють собою рівно підстрижені по певних ескізах чагарники, які в деяких випадках мають схожість з лабіринтами «Аліси в країні чудес».

Є замовники, які віддають перевагу як ландшафтного дизайну для свого заміського будинку мексиканський стиль. Для цього набувається величезне число самих різних кактусів, які іноді перевищують висоту у два метри. Назвати затишним цей стиль доволі непросто, але дуже багато знаходять особливу чарівність в примітивних формах і різного роду колючках. Славляться своєю популярністю також і східні сади шейхів. На вашій заміській ділянці відтворити щось подібне ви зможете за допомогою витонченої альтанки, всередині якої розмістився б кальян, арабський диван, подушки та будь-які інші арабські атрибути.

Кожен проект в незалежності від обраного стилю ландшафтного дизайну – це в першу чергу витвір мистецтва, з яким працюють архітектори, дизайнери, садівники і флористи. Будь-яка рослина тут зобов’язане мати своє особисте місце, газон – гармоніювати з кольором альтанки. Кожен чагарник – по-особливому пострижений. Концепція саду зливається воєдино з прилеглим будинком. Наприклад, для старовинного барокового особняка зовсім не підійде японський мінімалізм, а біля будинку, побудованого з червоної цегли, буде нерозумно виглядати французький сад Людовика Сонце.

Більш простим стилем, що не вимагає строгого концептуального підходу, є так звана альпійська гірка: поєднання яскравих кольорів і кам’яних ступенів, що обрамляють ставок, який в більшості випадків є центром композиції.

Перед тим, як замовити ландшафтний дизайн, для початку краще звернутися до фахівців, які допоможуть вам створити грамотний план і підібрати всі необхідні елементи дизайну, щоб у підсумку перетворити банальну дачу в справжній чарівний сад.

(C) Батащук Ірина

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

З 1 вересня на території Сокальщини та Червонограду проводиться оперативно-профілактична операція «Зброя та вибухівка»

З метою стабілізації оперативної обстановки щодо ...