Home / Листи до редакції / Тріо “Новий час” – у Жужелянах

Тріо “Новий час” – у Жужелянах

15 травня у Жужелянському народному домі було велелюдно. Сюди зійшлися діти, молодь та літні люди, аби послухати як гарно співає тріо священиків "Новий час" у складі отця Романа Назаркевича, настоятеля храму Покрови Пресвятої Богородиці с. Вузлове, отця Мирослава Ковальчука, настоятеля храму св. ап. Петра і Павла с. Павлів Радехівського району, отця Андрія Щепана, настоятеля храму св. Володимира та Ольги с. Старий Добротвір Кам"янко-Бузького району.

Понад дві години вони співали духовн-опатріотичні пісні на слова поетеси Стефанії Лепех та музику Романа Назаркевича. Їх виступ приніс глядачам приємні хвилини спілкування з милозвучною українською піснею, спокій та гармонію у їхні душі та додав гарного настрою. За що ті "обдарували" співаків теплими оплесками. У тріо "Новий час"  цікава концертна програма. І хоч гурт створили у 2004 році, він уже видав два музичних альбоми  "Подай руку мені" та "Щастя бажаємо вашому дому", услуги копирайтера.

Місцевий парох села отець Олексій Яворський, який запросив священиків виступити у селі, та Жужелянський сільський голова Володимир Мончук щиро подякували священикам за українські пісні за їх майстерний спів. Спонсорами концерту стали ПП "Гові" (директор Мирослав Проць) та фермерське господарство "Жужіль" (директор Мирон Вітик).

А у сусідньому селі Перемисловичах теж відбувся святковий захід. Тут учні місцевої школи разом з працівниками Народного дому провели свято Матері.

Ольга ЛЕСЬКІВ,
секретар Жужелянської сільської ради.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Червонограді у квартирі зачинилася 2-річна дитина

До місцевих рятувальників надійшло повідомлення, що ...