Home / Новини культури / Дарунок бібліотеці

Дарунок бібліотеці

Книги завжди посідали особливе місце в житті людей. Вони  незмінні супутники кожного, хто прагне розвитку особистості, духовного та інтелектуального збагачення. Тому кожна зустріч із новим творінням видавничого мистецтва залишає незабутній слід в душі.

За останні десять років дитяче книговидання в Україні зробило величезний крок уперед. Щороку видавництва дитячої літератури презентують десятки нових цікавих і повчальних книжок, організовують різноманітні літературні конкурси, в дитячій літературі дедалі більше з’являється нових імен, та й відомі автори починають писати і для дітей. На зміну визнаним авторитетам приходять Сашко Дерманський, Іван Андрусяк, Леся Воронина, Олекса Росич, Марина Павленко, Марина та Сергій Дяченки, Зірка Мензатюк, Олександр Ільченко та багато інших неординарних авторів.

Напередодні Дня Матері народний депутат України Володимир В’язівський подарував юним читачам Сокальської районної бібліотеки для дітей понад сімдесят цікавих і корисних книг. Тому невдовзі її допитливі читачі зможуть насолодитися захоплюючими зустрічами з героями нових, гарно ілюстрованих книг сучасних українських авторів.

Христина ДАСЮК,
заступник директора Сокальської центральної районної бібліотеки ім. В. Бобинського. 

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Музей «Людина.Земля.Всесвіт» запрошує на виставку волинської художниці

В Сокалі, в музеї «Людина. Земля. ...