Home / Новини культури / Про Кристинопільського апостола знають і студенти

Про Кристинопільського апостола знають і студенти

Цими днями у Червоноградському музеї історії релігії (палац Потоцьких) експонувалася унікальна рукописна пам’ятка ХІІ ст. – Кристинопольський Апостол, який належить Золотому Фонду української культури і є власністю Львівського музею історії релігії. Подивитися на Апостола мали нагоду і студенти Червоноградського центру Міжрегіональної Академії управління персоналом. А більшість студентів цього навчального закладу – мешканці Червонограда і Сокальщини. Екскурсію організували викладачі Тарас Лехман і Оксана Євчун.

Ми з цікавістю слухали розповідь наукового працівника музею Людмили Шевченко про Кристинопіль, палац Потоцьких, нововидану книгу «Кристинопіль. 16921951», авторами якої є Галина Гриник, Олена ЯрошЗамойська, і, звісно, про Апостола. Ця екскурсія була пізнавальною і корисною навіть з огляду на навчальні дисципліни – українська література та історія України. Для нас було відкриттям, що у Прибузькому краї народилася така святиня! Багато дізналися і про технологію виготовлення та написання древніх книг.

Приємно, що екскурсія відбулася напередодні нашого свята – Дня студента. Це, погодьтесь, цікавий подарунок!

І як виняток, студентам МАУП працівники музею дозволили сфотографуватися біля факсимільного видання Кристинопольського Апостола.

Тетяна КРАВЧЕНКО,

студентка Червоноградського центру МАУП. м. Сокаль.
 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Кам’янку-Буську відбувся фестиваль гостинності за участю Сокальських колективів

В рамках проведення обласного фестивалю гостинності ...