Home / Новини культури / У Сокалі відбувся районний конкурс КВН юних інспекторів руху серед учнів шкіл

У Сокалі відбувся районний конкурс КВН юних інспекторів руху серед учнів шкіл

У ньому взяли участь п'ять команд з Сокальського НВК №4, Бутинської, Савчинської, Тартаківської та Великомостівської шкіл. На початку всіх чекав конкурспривітання "Живи за правилами", де школярі цікаво та допетно представили свої команди. У другому конкурсі  ("ДАІNews") юні інспектори розповіли, що нового у Правилах дорожнього руху. Найцікавішим виявився третій конкурс  музичне вітання "Перехрестя семи доріг". Нелегко було визначити переможця, бо всі команди дивували глядачів гумором та артистизмом. У підсумку, на думку компетентного журі, перемогу здобула команда "Перці" Сокальського НВК ЗШ ІІІІ ст. №4 (керівник  педагогорганізатор Ірина Серко).

А вже наступного дня командапереможець взяла участь в обласному конкурсі КВН, що проходив у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини "Погулянка". Змагалося шістнадцять команд зі Львова, Золочева, Новояворівська, Радехова, Червонограда та ін. Учасники КВН згадували про поганий стан українських доріг, роботу державтоінспекторів, жартували над порушниками Правил дорожнього руху, ставили кумедні сценки з життя пасажирів та пішоходів. Кожна команда намагалась довести, що вона  найкраща. Глядачам в залі було весело, вони дарували учасникам оплески.

Команда "Перці" показала хорошу акторську майстерність, і зайняла четверте місце в області. Діти залишилися задоволеними від гри в КВН і пообіцяли, що наступного року знову братимуть участь у конкурсі.

Назар ІЛЬЧИШИН,
інспектор ВДАІ Сокальського РВ ГУМВС України в Львівській області.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Випускниця школи мистецтв зі Сокаля стала відкриттям фестивалю диригентського мистецтва

Всеукраїнський фестиваль диригентського мистецтва Відкриттям VI-го ...