Home / Новини культури / В Угринові відбулася година пам’яті та презентація документального фільму: «Степан Бандера: незламний борець за волю України»

В Угринові відбулася година пам’яті та презентація документального фільму: «Степан Бандера: незламний борець за волю України»

Віддали шану пам’яті Степану Бандері

9 січня у Народному домі с.Угринів спільно з бібліотекою відбулася година пам’яті та презентація художньо-документального фільму: «Степан Бандера: незламний борець за волю України», знятого за сприяння Львівського національного аграрного університету.

В програмі заходу учні школи продемонстрували свої вміння з декларування віршів, танців, а також заспівали декілька патріотичних пісень .

На захід було запрошено Антоніну Ковалів – працівника прес-центру Львівського НАУ. Антоніна Василівна розповіла про героїчне минуле Степана Андрійовича, ідею зняття історичної стрічки та про сам процес зйомки. Опісля відбувся показ фільму. Глядачі були в захваті та подякували організаторам дійства за можливість одним з перших переглянути фільм про Провідника ОУН.

Наприкінці свята працівники культури отримали блокноти, календарики та газети випущені з нагоди 110 річниці від дня народження та 20 річчя від дня заснування Музею Степана Бандери в Дублянах.

Ганна Ковалів

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Белзькій філії Угнівського аграрно-будівельного ліцею пройшло свято професій

27 листопада в Белзькій філії Угнівського ...