Home / Політичні партії / Звернення голів депутатських фракцій Сокальської райради про репресії в Україні

Звернення голів депутатських фракцій Сокальської райради про репресії в Україні

З  В  Е  Р  Н  Е  Н  Н  Я

ГОЛІВ ДЕПУТАТСЬКИХ ФРАКЦІЙ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ДО ГРОМАДИ СОКАЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Шановні співвітчизники!

За двадцять років незалежності сьогодні Україна, на жаль, перебуває на межі її втрати. Бандитсько-олігархічний режим Януковича оголосив відкриту війну своєму власному народові. Їм мало руйнації економіки, освіти, охорони здоров’я, культури, основ законодавства, правосуддя, свободи слова. Вони пішли на крайній крок – фізичне усунення діючої опозиції в нашій державі. Останні події під стінами Печерського суду та Лук’янівського СІЗО в столиці України зайвий раз підтвердили це. Озброєними до зубів "спецназівцями" антиукраїнська правляча банда цинічно розправляється з нашими співгромадянами, не зважаючи на їхній вік, стать та суспільне становище. Подальше загострення протистояння в суспільстві може призвести до непередбачуваних наслідків, включаючи громадянську війну.

Стає реальною загрозою подальша європейська інтеграція України. Ми стоїмо на порозі міжнародної ізоляції. Під загрозою зриву може опинитися не лише Угода про асоціацію між Україною та ЄС, а й проведення в Україні низки міжнародних проектів, зокрема Євро2012.
Не тільки український народ, а й вся світова громадськість вважають, що наша країна заходить у глухий кут, вийти з якого буде практично неможливо.

В ситуації, що склалася в Україні, український народ повинен нагадати правлячому режиму Януковича статтю 5 Конституції України, за якою "носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ". Сьогодні нам усім необхідно продемонструвати владі той реальний рівень громадянської незгоди з її діями, який накопичився в суспільстві. Всеукраїнська БЕЗСТРОКОВА акція протесту має стати сигналом того, що ані псевдореформи, ані псевдореформатори Україні більше не потрібні. З кожним днем життя українців істотно погіршується. Якщо не зупинити цей процес зараз, завтра це вже не матиме жодного •сенсу. Та швидкість, з якою Україна летить у прірву, не залишає нам часу для роздумів.

Всі громадяни, небайдужі до долі України, мають вийти на вулиці і показати всьому світові, що українці є ВЕЛИКОЮ НАЦІЄЮ, а не є мовчазною отарою, яку можна безкарно гнати на забій.

Слава Україні! Героям слава!

Голова Сокальської районної ради Ігор ДАЦЮК, голова фракції Конгресу українських націоналістів у районній раді Роман МОНАСТИРСЬКИЙ, голова фракції ВО “Батьківщина” у районній раді Олег КОЖУШКО, голова фракції ВО “Свобода” у районній раді Роман ЗАПІСОЦЬКИЙ, голова фракції “За зміни” в районній раді Микола ПАСЬКО,  голова фракції “За Україну!” у районній раді Василь БОЙКО,  від депутатської групи “Народний рух України” у районній раді Василь КОЗИРА.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Народний депутат Олег Мусій звітавув перед громадою за роботу у 2017 році

29 січня в сесійній залі Сокальської ...