Home / Політичні партії / Звернення Сокальської районної ради щодо визнання судового процесу над Юлією Тимошенко політичним

Звернення Сокальської районної ради щодо визнання судового процесу над Юлією Тимошенко політичним

Президенту України Віктору Януковичу
Голові Верховної Ради України Володимиру Литвину

Звернення Сокальської районної ради

Ми, депутати Сокальської районної ради, розцінюємо вирок, винесений Юлії Тимошенко 11 жовтня 2011 року Печерським районним судом міста Києва, як політичну розправу над лідером української опозиції та опозиційної партії «ВО «Батьківщина».

Цей вердикт, винесений всупереч Конституції, законам України та здоровому глузду, засвідчив про відсутність правосуддя, а отже, і демократії в нашій державі.

Від першої і до останньої літери так звану кримінальну справу проти Юлії Тимошенко було цинічно сфальсифіковано за особистим дорученням Президента Януковича. Криміналізувавши країну, знищуючи свободи та демократію, він проводить політику, яка суперечить європейській політичній культурі. Він ставить під загрозу європейську інтеграцію і саму історичну перспективу України.

Уся світова спільнота різко засудила «судилище», яке влаштувала влада над Юлією Тимошенко. Перебування опозиційного лідера у в’язниці перекреслює європейське майбутнє України та може призвести до її міжнародної політичної та економічної ізоляції.

Ми вимагаємо від чинної влади визнати судовий процес над Юлією Тимошенко політичним, скасувати незаконні судові рішення, звільнити зпід варти представників опозиції та повернути демократію в Україну.

Ми звертаємось до громадян України не бути пасивними. Адже йдеться не лише про долю опозиційних політиків, а й про майбутнє кожного з нас.

Прийшов час об’єднуватися не лише політикам, а всьому суспільству, всім патріотам  і разом звільнити країну від політичного та кримінального терору.

Лише один день, а саме 11 жовтня, стрімко наблизив кінець режиму Януковича. Сьогодні ми ще більше, аніж вчора, упевнені в перемозі над диктатурою та поверненні України на шлях демократичного європейського розвитку.

Слава Україні! Слава Героям!

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

ГАМАНЮК Вiталiй Володимирович

Заступник міського голови Червонограда, якому правоохоронці висловили підозру у вчиненні правопорушення повернувся на робоче місце

Фото – сайт Червоноградської міської ради ...