Home / Кримінальні події / Євросоюх вимагає відзвітувати за 10 мільйонів євро витрачених на реконструкцію митних постів

Євросоюх вимагає відзвітувати за 10 мільйонів євро витрачених на реконструкцію митних постів

В Україні розгорається великий міжнародний скандал через недобудовані пункти пропуску на західному кордоні, на які виділив гроші Євросоюз.

Митниця ще кілька років тому отримала 10 мільйонів євро від ЄС на реконструкцію постів, але їх досі не оновили. Європа тепер припиняє фінансування за митною програмою і вимагає відзвітувати за витрачені гроші, – повідомляє Finance.

Найскандальнішим став міжнародний пункт пропуску “Устилуг – Зосін”. Через Устилуг на Волині найближче дістатися до західного кордону з Києва, відкрити оновлений пункт перетину кордону планували ще в 2014 році, але роботи затяглися.

На ремонт і розширення поста Європа ще в кінці 2012 року дала 6 мільйонів євро в рамках прикордонного співробітництва “Україна-Польща-Білорусь”.

Начальник митного поста “Устилуг-Зосін” Олександр Онікійчук так пояснює, куди пішли 3 мільйони євро: “Були проведені земляні роботи”.

“За три мільйони євро мали побудувати адмінбудівлі для прикордонних і митних служб, нові смуги, поставити бокс поглибленого огляду та сканер. Навряд чи на це вистачить 3 мільйони, особливо з огляду на те, що стільки ж “освоїли” на котловани”, – продовжує колишній митник.

За програмою прикордонного співробітництва, мали ще оновити пункт пропуску “Рава-Руська” та купити техніку для інших КПП (“Краковець”, “Шегині” та “Ягодин”). На це ЄС дав більше 2 млн євро. І ще близько 3 млн євро – на комп’ютери і розвиток IT-технологій на постах у Львівській області та на Волині. “Роботи йдуть туго, фактично ще нічого не зроблено”, – розповіло нам джерело в Мостиському прикордонному загоні.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Львівщині вантажний потяг смертельно травмував чоловіка

Правоохоронці встановлюють обставини події. За фактом ...