Home / Кримінальні події / Кримінальні події Сокальщини з 14 по 20 листопада 2011 року

Кримінальні події Сокальщини з 14 по 20 листопада 2011 року

З 14 по 20 листопада ц. р. в Сокальський РВ ГУ МВСУ у Львівській області надійшло 54 заяви і повідомлення про злочини, що вчинені або готуються. Серед них: 16 – умисне легке тілесне ушкодження, по 5 – самоправство, раптова смерть, 4 – крадіжки, по 2 – умисне знищення або пошкодження майна, шахрайство, незаконна вирубка лісу, по 1 – грубе порушення законодавства про працю, незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту, порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом, спроба суїциду, виявлення боєприпасів.

15 листопада 30річний житель с. Глухів П. повідомив, що в ніч на 13 листопада невідомі пошкодили три колеса в його іномарці "Сіаттоледо", яка стояла на подвір’ї заявника. Цей факт перевіряємо.

16 листопада в чергову частину надійшло повідомлення про те, що житель Теляжа А., проводячи земельні роботи неподалік меліоративних ровів села, виявив міну часів Другої світової війни. Її знешкодили.

17 листопада 56річний житель Червонограда З. повідомив, що із його дачної ділянки, розташованої в с. Межиріччя, викрали частину металевої огорожі. Цей факт перевіряємо.

19 листопада надійшло повідомлення про те, що у 57річної жительки Червонограда С. з подвір’я її господарства, що в с. Добрячин, викрали болгарку вартістю 550 грн. Її поцупив 27річний червоноградець П.

Того ж дня у господарстві непрацюючої 26річної жительки м. Белз С. виявили і вилучили пластикові пляшки, в яких знаходилася прозора рідина з різким запахом спирту. Їх відправили на експертизу.

Ірина ГЕРУС, в. о. інспектора Сокальського РВ ГУ МВСУ у Львівській обл.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Працівниці МП «Угринів» загрожує до 10 років в’язниці за отримання неправомірної вигоди

Прокуратурою, спільно з працівниками Служби безпеки ...