Home / Кримінальні події / Кримінальні події Сокальщини з 7 по 15 листопада 2011 року

Кримінальні події Сокальщини з 7 по 15 листопада 2011 року

З 7 по 13 листопада в Сокальський РВ ГУ МВСУ у Львівській області надійшло 36 заяв і повідомлень про злочини, що вчинені або готуються. Серед них 6 – умисне легке тілесне ушкодження, по 5 – крадіжки та умисне знищення або пошкодження майна, по 3 – самоправство та погрози, по 2 – шахрайство, ухилення від сплати аліментів на утримання дітей, раптова смерть, по 1 – безвісти зниклий, пожежа в автомобілі та ін.

9 листопада до нас звернувся 22річний сокалець Б., який повідомив, що з його будинку викрали пральну машинку-автомат вартістю 3,6 тис. грн. Її викрав 35річний житель Сокаля Р. У нього вилучили пральну машинку. Вирішується питання про порушення кримінальної справи.

10 листопада 19-річна жителька Сокаля Ш. заявила, що її побив 22річний брат Ш.

12 листопада із заявою звернувся 21річний житель с. Муроване М. Він повідомив, що того дня, приблизно о 14 год., у с. Карів невідомі пошкодили його «Жигулі», завдавши матеріальної шкоди на суму 2,7 тис. грн. Цей випадок перевіряємо.

15 листопада 66-річний житель Великих Мостів І. повідомив, що хтось пошкодив огорожу в його господарстві, завдавши збитків на тисячу гривень. Це зробив 43річний місцевий житель Ш.

Ірина ГЕРУС, в. о. інспектора Сокальського РВ ГУ МВСУ у Львівській обл.              

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Поліція затримала мешканця Соснівки за серію крадіжок у Червонограді

23 вересня, було затримано 35-річного жителя ...