Home / Кримінальні події / На Сокальщині виявлено посіви маку

На Сокальщині виявлено посіви маку

На виконання наказу МВС України №497 від 23. 05. 2013 року та наказу ГУМВС України у Львівській області №965 від 29. 05. 2013 року протягом травнявересня 2013 року на території України проводиться комплекс оперативнопрофілактичних заходів під умовною назвою "Мак" щодо виявлення і знищення нелегальних посівів маку та конопель, перекриття каналів надходження наркозасобів до споживачів.

Інформацію надали у всі місцеві ради Сокальського району, щоб ті сприяли у проведенні роз'яснювальної роботи серед населення про заборону незаконного вирощування нарковмісних речовин (снотворного маку та конопель) на території обслуговування міських, селищної та сільських рад.

Порушення громадянами вимог чинного законодавства передбачає адміністративну (ст. 1061 КУпАП  невжиття заходів щодо забезпечення охорони посівів снодійного маку чи конопель, місць їх зберігання та переробки; ст. 1062 КУпАП  незаконний посів або незаконне вирощування снодійного маку та конопель) та кримінальну (ст. 310 ККУ  посів або вирощування снодійного маку чи конопель) відповідальність.

В липні працівники СДІМ Сокальського РВ ГУМВ України у Львівській області виявили шість незаконних посівів рослин снодійного маку на присадибних ділянках у Тартакові, Домашеві, Реклинці, Хлівчанах, Острівку. Загальна кількість виявлених рослин снодійного маку становить 4283 шт. Відкрито кримінальні провадження.

Олександр СІДЕЛЬНИК,
начальник СДІМ Сокальського РВ ГУ МВСУ.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

знищення знаків на Жовківщині

На Жовківщині оголошено винагороду за інформацію про вандалів, які нищать дорожні знаки

За повідомленням користувача фейсбуку Вражаючі трагічні ...