Home / Кримінальні події / Прокуратура Сокальського району затвердила обвинувальний висновок у кримінальній справі стосовно керівника одного із відокремлених підрозділів державного підприємства “Львіввугілля”

Прокуратура Сокальського району затвердила обвинувальний висновок у кримінальній справі стосовно керівника одного із відокремлених підрозділів державного підприємства “Львіввугілля”

Прокуратура району закінчила розслідування та затвердила обвинувальний висновок у кримінальній справі, порушеній стосовно керівника одного із відокремлених підрозділів державного підприємства "Львіввугілля" за ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки).

Керівник одного із відокремлених підрозділів державного підприємства "Львіввугілля", будучи службовою особою, маючи реальну можливість виконувати свої службові обов"язки так як цього вимагають інтереси служби, недбало віднісся до їх виконання, а саме: не вжив належних заходів щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, внаслідок чого очолюване ним підприємство здійснювало викиди забруднюючих речовин (діоксиду азоту, оксиду вуглецю, сірчистого ангідриду, твердих суспендованих речовин) в атмосферне повітря у понаднормативному режимі, без дозволу спеціально уповноважених на те державних органів, внаслідок чого заподіяно істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам на суму 298 688, 54 гривні, що спричинило тяжкі наслідки.

На даний час кримінальну справу направлено до суду для розгляду по суті.

Варто зазначити, що санкція ч. 2 ст. 367 КК України передбачає позбавлення волі на строк від двох до п"яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від ста до двохсот п"ятидесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Володимир ГРИНЬКІВ,
старший слідчий прокуратури району.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Львівщині під колесами мікроавтобуса загинув пішохід

Дорожньо-транспортна пригода трапилася 13 жовтня близько ...