Home / Кримінальні події / В Червоноградській місцевій прокуратурі проведена нарада

В Червоноградській місцевій прокуратурі проведена нарада

У Червоноградській місцевій прокуратуру за адресою: м. Сокаль, вул. Шептицього, 157, проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів Сокальського району з порядком денним: «Про стан діяльності правоохоронних органів Сокальського району у сфері протидії злочинності та корупції впродовж першого півріччя 2016 року», в якій взяли участь керівники Сокальського відділення поліції та Червоноградського відділу поліції ГУ НП у Львівській області, начальник Червоноградського МВ УСБ України у Львівській області, керівники прикордонних відділів «Павловичі» та «Белз», митного посту «Угринів», військовий комісар Сокальського РВК, а також керівники Сокальської районної державної адміністрації, Сокальської районної та міської рад.

Зокрема, обговорено питання забезпечення правопорядку в громадських місцях, встановлення камер відеоспостереження в Сокалі з метою швидкого та ефективного виявлення і розкриття злочинів, шляхи зменшення злочинності серед неповнолітніх і її профілактики, виявлення фактів кримінально та адміністративно-караної корупції тощо.

За результатами наради розроблено спільні заходи, спрямовані на зміцнення стану законності, протидії злочинності та корупції, підвищення ефективності діяльності правоохоронних органів Сокальського району на ІІ півріччя 2016 року.

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Бориславі поліцейські викрили зловмисника, причетного до вимагання

Погрожуючи неповнолітньому фізичною розправою, він заволодів ...