Home / Короткий огляд подій / 18 жовтня тривало друге пленарне засідання XVI сесії VI скликання Сокальської районної ради.

18 жовтня тривало друге пленарне засідання XVI сесії VI скликання Сокальської районної ради.

 Голова районної ради Ігор Дацюк повідомив, що минулого разу розглянуто дев’ять питань. 

 
Депутати повернулися до розгляду питань «Про надання згоди на порушення справи про банкрутство КП «Сокальська районна кіновідеомережа» та «Про надання згоди на порушення справи про банкрутство КП «Райагроінвест». У підсумку перше набрало необхідну кількість голосів, друге – ні. Депутати проголосували за внесення змін та доповнень до концесійного договору цілісного майнового комплексу кінотеатру та гаражів, що знаходяться за адресою м. Сокаль, вул. Шептицько-го, 72 між Сокальською районною радою та ТзОВ «Скорпіон» від 30 березня 2012 року. Ці питання доповідав начальник управління комунальним майном Тарас Кравчук.
 
З поправками проголосовано питання «Про виготовлення детального плану территорії визначення параметрів земельної ділянки для обслуговуваня адмінбудівлі спрощеного переходу «Варяж» на території Варязької сільської ради (за межами населеного пункту) – доповідала начальник віділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури РДА Мирослава Баралус.
 
Затверджено звіти головного редактора КП «Редакція газети «Голос з-над Бугу» Василя Сорочука та директора КП «Архітектурно-планувальне бюро» Тетяни Дідик.
 
У подальшому депутати проголосували за такі питання: «Про погодження отримання спеціального дозволу на користування надра-ми з метою видобутку прісних підземних вод ТзОВ «Сотеко», «Про погодження надання надр у користування з метою геологічного вивчення ДП «Сі-Сі-Ай-Любеля», «Про присвоєння рангу голові Сокальської районної ради» (доп. Володимир Чуб). Заслухано і в цілому підтримано звіт голови постійної комісії районної ради з питань молодіжної політики, охорони здоров’я, фізичної культури і спорту Сергія Касьяна про роботу комісії.
 
Питання «Про інформацію тимчасової контрольної комісії» перенесено на наступне пленарне засідання.
 
Депутати розглянули запити, звернення та відповіді на них (доп. В. Чуб). Зокрема, запити Олега Кожушка – до ДП «Карбон»; Лілії Оверчук – до голови РДА Н. Карташової та начальника управління праці та соціального захисту населення В. Огінського; начальника Сокальського РВ УМВСУ В. Спічака та прокурора Сокальського району Р. Шарка; Ярослава Піхоцького – до прокурора району; Володимира Чуба – до прокурора району та голови РДА; Тараса Стародуба – до прокурора району та ін.
 
У зв’язку з невиконанням Сокальською райдержадміністрацією рішення районної ра-ди №292 від 22 серпня 2012 р. «Про внесення змін до районного бюджету Сокальського району на 2012 рік» та іншими порушеннями чинного законодавства України, що регулює взаємовідносини між районною радою та РДА, фракція «За зміни» в районній раді запропонувала звернення до вищестоящих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування (звернення, яке друкується, зачитав заступник голови районної ради Володимир Чуб). Зауваження висловили депутати Ігор Хом”як, Тарас Стародуб. Голова районної ради І. Дацюк поінформував, що мав зустріч з головою РДА Н. Карташовою, яка пообіцяла, що рішення буде виконуватись.
 
У Сокалі цього ж дня відбулась нарада щодо матеріально-технічного забезпечення дільничних виборчих комісій у територіальному виборчому окрузі №124, яку провів заступник голови – керівник апарату ОДА Іван Груник. Голова райдержадміністрації Наталія Карташова написала листа голові районної ради, що не зможе взяти участь у роботі сесії. У зв”язку з цим питання «Про звіт голови Сокальської РДА про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району за перше півріччя 2012 року та делегованих повноважень» та «Про недовіру голові Сокальської районної державної адміністрації Карташовій Наталії Павлівні», депутати перенесли на третє пленарне засідання.
 
Василь СОРОЧУК.
Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

МЗС попереджає українців про “тихий страйк” польських митників на кордоні

Польські митники оголосили “тихий страйк” – ...