Home / Стислий огляд подій / Автопробіг на честь Біласа і Данилишина

Автопробіг на честь Біласа і Данилишина

    Відбулись вшанування пам’яті Дмитра Данилишина та Василя Біласа на Янівському цвинтарі у Львові. Адже саме в цей день, 23 грудня, 80 років тому, у польській тюрмі «Бригідки» були страчені за вироком окупаційного «наглого суду» молоді бойовики УВО, члени ОУН, які брали участь у нападі на судовопоштовий будинок в Городку 29 листопада 1932 р.

    Удосвіта, «в шість двадцять п’ять», в час страти героїв, у Львові панувала нічна тиша, на відміну від 1932 року, коли по всіх церквах Галичини дзвонили жалобні дзвони. Дві свічки в старій брамі тюрми «Бригідки» від Львівської ОУН засвідчили, що ми пам’ятаємо про наших героїв. А здесь вы можете купить ворсовые коврики для авто на .

    Сокальська районна організація Всеукраїнського об'єднання «Свобода» (депутати міських рад Сокаля, Великих Мостів та районної ради) організувала автопробіг у пам'ять про активістів націоналістичного підпілля Василя Біласа і Дмитра Данилишина. У ньому взяли участь понад 50 активістів.

    Колона автомобілів вирушила із Сокаля, роблячи зупинки в Червонограді, Великих Мостах, у Львові та Городку. У Великих Мостах отець Володимир Юськів відслужив панахиду за загиблими героями, після якої в церквах лунали дзвони, як і в час страти юнаків.

    Учасники автопробігу долучилися до панахиди на могилах героїв на Янівському цвинтарі у Львові, а також до поминальних заходів у Городку зі смолоскипною ходою.

    Юрій ТОВАРЯНСЬКИЙ,депутат Сокальської міської ради від ВО «Свобода».

 
Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Напередодні свят керівники Сокальської райради провели виїзну нараду в селі Забужжя

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько ...