Home / Стислий огляд подій / Бережіть і охороняйте ліс від пожеж

Бережіть і охороняйте ліс від пожеж

Літо цьогоріч, за прогнозами синоптиків, передбачається дуже жарким. Через те, щоб не повторити минулорічні важкі наслідки лісових пожеж, ми, працівники лісової охорони, звертаємося до жителів Сокальщини з великим проханням. Не розпалюйте вогню в невідведених для цього місцях, будьте обережні в поводженні з вогнем, адже через недо-палки сірника чи цигарки загориться суха трава, що може призвести до великої пожежі.

Щоб захистити ліси від пожеж, лісові підприємства вкладають великі кошти: проводять обгорювання пожежонебезпечних ділянок лісу, протипожежні розриви, закуповують протипожежний інвентар, організовують цілодобове чергування, створюють протипожежні дружини, а також несуть великі фінансові втрати під час гасіння лісових пожеж.

Ми повинні навчитися цінувати людську працю і з відповідальністю ставитись до наших лісів. Не тільки берегти їх від пожеж, але не викидати сміття, самовільно зрубувати і ламати дерева, брати пісок, не руйнувати мурашників, не нищити пташиних гнізд.

Цього року нашим підприємством для захисту лісів від пожеж було створено мінералізованих смуг 70,1 км, а також поновлено старі в кількості 115,3 км. Ліс – це колиска всього живого, це співіснування мікроорганізмів, комах, птахів, звірів і людей. Тому наше завдання – берегти ліси, примножувати їх, адже вони – легені нашої планети, виробляють кисень, яким дихаємо, завдяки якому існує життя.

Михайло ШПУЛЯР,інженер Сокальського ДЛГП «Галсільліс».   

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Напередодні свят керівники Сокальської райради провели виїзну нараду в селі Забужжя

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько ...