Home / Стислий огляд подій / Смолоскипна хода на честь провідника ОУН С. БАНДЕРИ

Смолоскипна хода на честь провідника ОУН С. БАНДЕРИ

В кожної країни є свої Герої, які залишили помітний слід в історії.  В Україні до них належить і Степан Бандера, 104-ту річницю від дня народження якого святкували 1 січня. Цього ж дня у Великих Мостах відбувся смолоскипний хід націоналістів. 

А 2 січня перед пам'ятником Тараса Шевченка у Сокалі ВО "Свобода" організувало віче та смолоскипну ходу. Сюди прийшли представники районної та міської влад, депутати, священики, духовенство, громада. Молодь, діти, сивочолі сокальчани вклонилися світлій пам'яті великого поводиря української нації. Як сказав ведучий, голова Сокальської міської організації ВО "Свобода" Юрій Товарянський, Степан Бандера показав нам гідний приклад націоналізму і патріотизму, як боротися і як перемагати. Він  Герой нації, а вороги тремтять від страху, коли чують прізвище “Бандера”. Тому всі патріотично налаштовані люди прийшли на святкове віче, аби сказати: ми не забули, ми пам'ятаємо.

Перед присутніми виступили всечесні отці: о. Володимир Юськів, о. Ярослав Кащук, о. Василь Партика, а також Сокальський міський голова Богдан Зарічний. Вони наголосили, що Степан Бандера закликає нас до єдності, аби ми були згуртовані і разом боролися за кращу долю для нашої держави, а також подякували організаторам і закликали громадян наступного року привести з собою дітей, друзів, сусідів, аби учасників віче було значно більше.

Далі Степан Кулик прочитав патріотичний вірш, а Зоряна Личко виконала пісню. Згодом усі разом заспівали Гімн українських націоналістів. Після цього учасники віча з лампадками і запаленими смолоскипами пройшли пішою ходою вулицями Сокаля. На завершення патріоти дали святкову сальву.

Так урочисто і святково великомостівчани та сокальчани вшанували світлу пам'ять Степана Бандери.

Ольга ДИЛИН.

 

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Напередодні свят керівники Сокальської райради провели виїзну нараду в селі Забужжя

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько ...