Home / Короткий огляд подій / Флагмани освіти Сокальщини

Флагмани освіти Сокальщини

 З метою популяризації позитивного іміджу провідних навчальних та наукових закладів України, діяльності працівників науки і культури щороку  проводиться Загальнонаціональна громадська акція "Флагмани освіти і науки України".  Організаторами акції є Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України та Український видавничий центр "Галактика-С". Акція проходить за підтримки Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

 
 Нещодавно відбулось урочисте нагородження лауреатів Загальнона-ціонального проекту "Флагмани освіти і науки", за підсумками якого більше 300 лауреатів з усієї країни отримали відзнаки. До когорти кращих педагогів України увійшла вчитель початкових класів Сокальського НВК "ЗШ І-ІІІст. №4-ліцей“ Надія Пинка, котра ефективно застосовує сучасні технології навчання у роботі з молодшими школярами, її учні – переможці різноманітних олімпіад та конкурсів обласного і всеукраїнського рівнів. Вже декілька років вчитель очолює клуб творчих педагогів "Творчий неспокій" ім. Василя Сухомлинського, популяризує досвід з проблеми "Використання проектних технологій у роботі з молодшими школярами", є наставником молодих вчителів та автором великої кількості наукових, науково-методичних статей у фахових педагогічних виданнях.
 
 До списку кращих навчальних закладів України увійшли Сокальський НВК "ЗШ І-ІІІ ст. №4 – ліцей" та Сокальська гімназія ім. Олега Романіва. Керівників названих шкіл Наталію Драган та Любов Омеляш у Києві нагородили грамотами  міністра освіти і науки, молоді та спорту  Дмитра Табачника  та радника Прем’єр-міністра Анатолія Толстоухова за вагомий внесок у розвиток освіти і науки та за результатами загальнонаціонального проекту "Флагмани освіти і науки України", спеціальними нагородними значками  та виданнями "Флагман освіти і науки  України" з спеціальною іменною сторінкою.
 
 Галина ГІБЛЯК, завідувач  районного  методкабінету.  

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Шахтарям ДП Львівугілля повністю погасили борг по зарплаті за січень 2018 року

В понеділок, 12 березня за інформацією ...