Home / Стислий огляд подій / Гостей з Австралії та Англії вітали в школі

Гостей з Австралії та Англії вітали в школі

Нещодавно до Сокальської ЗШ ІІІІ ст. №5 завітали гості: Юліан Лукомський – голова благодійного фонду «Майбутнє України. Сокальщина», почесний громадянин Сокаля, його син Андрій Лукомський, який нині проживає в Англії, Олег Лукомський – брат п. Юліана, що приїхав до нас із Австралії, Ірина Калитовська – член наглядової ради фонду та Юлія Ожга – член ради фонду. Поважних гостей зустріла директор школи Валентина Михайлевич, яка також є членом наглядової ради фонду.

Родина Лукомських – організатор і спонсор конкурсу «Ким я хочу бути? Як я цього досягну?», який вже багато років успішно проводиться в Сокальському районі і дає змогу талановитим дітям із незаможних сімей проявити себе та отримати грошову винагороду на розвиток своїх здібностей.

Поважні гості спілкувалися з учителями та учнями, оглянули школу, а також  побували на відкритих уроках. Цікавою для них була мандрівка у світ книги разом з учнями 6 класу та вчителем англійської мови Іриною Лисяк, під час якої діти декламували вірші та співали пісні англійською мовою. Далі вони зробили екскурс у минуле, в історію розвитку храмів Сокальщини, що було особливо приємним для п. Олега Лукомського, адже він, українець за походженням, вперше на рідній землі. А допомогли гостям познайомитися з духовним світом сокальчан учні 9 класу разом із вчителем християнської етики Світланою Практикою.

На завершення гості завітали в кабінетмузей народознавства, створений вчителем української мови й літератури Любов’ю Уманською та заступником директора з виховної роботи Світланою Практикою, де для них цікаву екскурсію провели учні 8 класу: Вікторія Дідик, Соломія Мулявко, Мирослава Іванишин. Гості зробили записи в книзі відгуків кабінетумузею народознавства та залишили благодійні внески для розвитку музею.

Представники родини Лукомських розповіли дітям про важливість їхньої праці, закликали бути наполегливими та любити свою Батьківщину. Щиро тішилися, що в школі приділяють велику увагу вихованню моральних цінностей християнина, прищеплюють любов до своєї землі, до Бога, вивчають традиції, обряди українців.

Гості відзначили роботу директора школи Валентини Михайлевич та її заступника Наталії Курило, їх вміння організувати шкільний колектив, залучити до творчої праці.

Ця зустріч залишила незабутні враження й приємні спогади для учнів та вчителів Сокальської ЗШ ІІІІ ст. №5.

Любов УМАНСЬКА, вчитель української мови та літератури Сокальської ЗШ IIII ст. №5.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Сокальчан просять 22 січня вивісити Державний Прапор України на будинках

Звертаємося до громадськості Сокальщини 22 січня ...