Home / Короткий огляд подій / Як надати першу допомогу…

Як надати першу допомогу…

Одним з напрямків роботи Товариства Червоного Хреста  це навчання населення першої допомоги постраждалим при надзвичайній ситуації.
Першою допомогою називають ряд дій, що вживаються для порятунку життя чи зменшення шкоди здоров’ю при травмах і захворюваннях. За умови їх правильного виконання подальше лікування може виявитися більш простим, час одужання скорочується, а головне  часто це єдиний спосіб збереження життя. Першу допомогу потерпілий повинен отримати ще до того, як прибудуть лікарі.

Уміння надати першу допомогу є обов’язковим для кожної людини, природно в міру своїх знань і здібностей. У першу чергу, потерпілий може допомогти собі сам, йому можуть допомогти люди, які є поруч, або громадяни, які навчалися прийомам першої допомоги спеціально. Більшість людей не мають професійних медичних знань. Ось чому дуже корисним для громадян є вивчення базових принципів, простих правил і твердо встановлених правил при наданні першої допомоги.

Мета першої допомоги  припинити вплив тих факторів, які призвели до загрози життю, виконати деякі нескладні дії і якомога швидше доставити потерпілого до лікарні. Перша допомога, в першу чергу, покликана запобігти найбільш негативним наслідкам поранень, переломів, больового шоку і зараження.

Якщо ви бажаєте оволодіти навиками надання першої допомоги, звертайтесь у Сокальську районну організацію Товариства Червоного Хреста за адресою: м. Сокаль, вул. Шептицького, 44А, •тел. 73380.

Леся ПОЛІХА,
голова районної організації Товариства Червоного Хреста.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Парламент прийняв законопроект щодо належного фінансового забезпечення державного сектору вугільної галузі

За ініціативою народного депутата України, голови ...