Home / Стислий огляд подій / На території Сокальського району проводяться оперативно-профілактичні заходи під назвою «Літо-2015»

На території Сокальського району проводяться оперативно-профілактичні заходи під назвою «Літо-2015»

На території Сокальського району в період з 25 травня по 31 серпня цього року проводяться оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Літо-2015». Їх мета – забезпечення належного порядку безпеки дітей на території закладів відпочинку та оздоровлення, місць концентрації молоді, проведення масових заходів у період літнього оздоровчого сезону 2015-ого, виявлення осіб, які втягують підлітків у злочинну діяльність, проституцію, жебрацтво, наркоманію, порнобізнес, профілактика безпритульності, бродяжництва та інших негативних явищ у дитячому середовищі.

Працівники СКМСД Сокальського РВ ГУМВС України у Львівській області протягом червня провели 15 рейдів по Сокалі та населених пунктах району. Перевірено торговельні та розважальні заклади, відвідано 14 шкіл та ОЛК «Ровесник», проведено профілактичні бесіди з неповнолітніми. Тривають літні канікули, вся відповідальність за поведінку дітей лягає на їх батьків. Тому у випадку вчинення дітьми будьяких правопорушень, батьків притягатимуть до адміністративної відповідальності.

Андрій ПЕТРИГА, т. в. о. начальника СКМСД Сокальського РВ ГУМВСУ України у Львівській області, ст. лейтенант міліції.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В селі Діброва у криниці було виявлено тіло місцевого мешканця

Вчора, 12-го січня, на Сокальщині чоловіка ...