Home / Короткий огляд подій / На західних рубежах державного кордону

На західних рубежах державного кордону

Персонал відділу прикордонної служби «Павловичі» охороняє ділянку кордону з Республікою Польща, куди постійно з України до Євросоюзу намагаються незаконно перетнути державний кордон нашої країн громадяни СНД та південносхідної Азії. Є спроби контрабандної діяльності тютюнових виробів на ділянці відповідальності підрозділу.

За підсумками оперативно-службової діяльності підрозділу за минулий рік відділ прикордонної служби «Павловичі» зайняв третє місце серед відділів прикордонної служби третьої категорії у Західному регіональному управлінні. Цей високий показник став можливим завдяки якісній організації службової діяльності начальником відділу майором Володимиром Самборуком, а також копіткій та наполегливій праці всього персоналу підрозділу. Свідченням цього є показники оперативнослужбової діяльності підрозділу у 2012 році, а саме: до адміністративної відповідальності притягнуто 27 осіб та накладено штрафів на загальну суму 23800 грн., а також затримано контрабандних товарів на загальну суму 112000 грн., 634 пачки цигарок та один транспортний засіб марки «Рено» на суму 83648 грн.

Досить важливою подією в 2012ому було проведення на території України фінальної частини чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012». На цей період на ділянці відповідальності відділу тимчасово працював пункт пропуску «Угринів-Долгобичiв». За цей час пропущено понад 4000 осіб. Керівництво Львівського прикордонного загону та Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України високо оцінило роботу підрозділу.

ВПС «Павловичі» та його персонал сумлінно та з честю несе службу на західних рубежах державного кордону.

Ярослава МЕЛЬНИК,помічник начальника Львівського прикордонного загону, начальник пресслужби. 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Червонограді шахтарі вимагають від влади зниження тарифів за воду

Своє невдоволення червоноградці вже давно проявляють ...