Home / Короткий огляд подій / Про додаткове надходження до бюджету Сокальського району

Про додаткове надходження до бюджету Сокальського району

12 березня на нараді щодо реєстрації платників податків за участю начальника ДПІ у Сокальському районі, в. о. начальника фінансового управління, бухгалтера ДП "Львіввугілля", яке вела голова РДА Н. Карташова, обговорювали питання щодо додаткових джерел надходжень  до районного бюджету та вжиття заходів для повернення зза меж району платників податків на доходи фізичних осіб і забезпечення зарахування цього податку до місцевих бюджетів за місцем їх розташування. А тут ви можете зробити .

Голова райдержадміністрації наголосила на необхідності активізації роботи з детінізації економіки та зі збільшення надходжень з податку з доходів фізичних осіб, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, а також вжиття заходів щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів відповідно до показників економічного розвитку району.

За підсумками наради, Н. Карташова доручила ДП "Львіввугілля" працювати над погашенням недоїмки по податку з доходів фізичних осіб; ДПІ у Сокальському районі та фінансовому управлінню райдержадміністрації  покращити претензійнопозовну роботу з ліквідації заборгованості зі сплати податків і зборів до місцевих бюджетів.

 

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Голова Сокальської РДА звітував про роботу у 2017 році

У понеділок, 12 березня, відбувся звіт ...