Home / Стислий огляд подій / Про новорічні подарунки за рахунок фонду соціального старахування

Про новорічні подарунки за рахунок фонду соціального старахування

На порозі найулюбленіше свято малечі – Новий рік. Цієї пори діти з нетерпінням чекають на сюрпризи та подарунки, тому Сокальська районна дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності заздалегідь потурбувалася про солодкі гостинці для них.

З цієї нагоди запрошуємо голів комісій із соціального страхування отримати подарунки для дітей застрахованих осіб. Для цього роботодавцям необхідно звернутись до дирекції із заявкою встановленого зразка та дорученням. Новорічні подарунки видаються найманим працівникам за їхнім основним місцем роботи згідно відомості, у якій зазначаються прізвища, ініціали застрахованих осіб та їх дітей, число, місяць та рік народження дітей. Відомість підписується керівником та головою комісії (уповноваженим) і скріплюється печаткою. Отримати святкові подарунки можуть застраховані особи (батько, мати, усиновлювач, опікун (піклувальник) для дітей, яким станом на 1 січня 2013 року не виповнилося 14 років. Тут ви можете прочитати, як працює .

Фізичним особам, застрахованим на добровільних засадах, новорічний подарунок видається дирекцією за місцем реєстрації на підставі особистої заяви, копії свідоцтва про народження дитини, копії договору з пенсійним фондом України, документа, який підтверджує сплату єдиного соціального внеску та документа, який засвідчує особу.

Сокальською районною виконавчою дирекцією у 2012 році отримано 7552 новорічних подарунки. Видача новорічних подарунків проводиться щоденно з 9.00 до 18.00 год.

Оксана ГУЗІЧ, директор Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В селі Діброва у криниці було виявлено тіло місцевого мешканця

Вчора, 12-го січня, на Сокальщині чоловіка ...