Home / Короткий огляд подій / Оголошено літературний конкурс імені Володимира Дроцика в Червонограді

Оголошено літературний конкурс імені Володимира Дроцика в Червонограді

На жаль, він вже пішов з життя. Та залишив для нащадків багате яскраве поетичне слово. Мова – про поета і шахтаря з Червонограда Володимира Дроцика. Пам’ять про цю людину шанують побратими по перу. Тому члени Червоноградського літературно-мистецького об’єднання «Третій горизонт» організовують конкурс на здобуття шахтарської літературної премії ім. Володимира Дроцика. Він буде проводитися раз на два роки у номінаціях поезія, проза та пісня. Цього конкурсне подання творів здійснюватиметься до 1 липня 2011 р.

Які ж умови конкурсу? Твори, які раніше не друкувалися, приймаються у трьох примірниках комп’ютерного набору (обсяг – не більше п’яти аркушів формату А4). Тематика – різна. Вік конкурсантів – від 15 років.

У поданих творах не повинно бути жодної інформації про автора. Вона подається окремо у чистім запечатанім конверті. Тут необхідно вказати прізвище, ім’я та по батькові, адресу, номер телефону, заяву, назву твору чи добірки. Конверт в присутності конкурсанта отримує порядковий номер і опускається в опечатану скриньку.

При порушенні вимог, журі не прийматиме роботи до розгляду.

Всі конкурсні роботи подаються осібно у бібліотеку Народного дому м. Червонограда. Прийом здійснюється щодня з 10.00 до•18.00 год. (крім суботи).

Твори переможців будуть надруковані у періодичних виданнях «Третього горизонту».

Тарас ЛЕХМАН, прессекретар Червоноградського літературномистецького об’єднання «Третій горизонт».

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Парламент прийняв законопроект щодо належного фінансового забезпечення державного сектору вугільної галузі

За ініціативою народного депутата України, голови ...