Home / Короткий огляд подій / Олег Мусій – Україна має стати справді правовою державою!

Олег Мусій – Україна має стати справді правовою державою!

Події сьогодення змушують кожного українця глибше замислитись про значення основоположного документа держави – Конституції України. Ми зрозуміли, що за Основний закон потрібно боротися. Ми відстоювали її на Майдані, вимагаючи припинити свавілля режиму, змушуючи владу поважати нашу людську гідність, гарантовані Конституцією громадянські права та свободи. Наші герої проливають кров, віддають свої життя, виборюючи територіальну цілісність і суверенітет держави, захищаючи нашу землю від ненависного кремлівського агресора.

Кожен, хто повстає проти беззаконня, проти самоуправства й несправедливості роботодавців чи чиновників всіх рівнів, теж обороняє Конституцію на своєму місці. Інакше й бути не може, адже вона закладає підвалини нашої державності та демократії. І кому як не нам втілювати її дух, слідкувати за неухильним виконанням всіх норм, а за потреби – вдосконалювати. Адже робимо ми це для себе і для дітей своїх.

Ми ніколи ні від кого не терпіли та не будемо терпіти наругу, Україна має стати справді правовою державою. Тож мужності, непереможного духу і мудрості всім нам на шляху до побудови справжнього громадянського суспільства, реальних перетворень, до країни нашої мрії.

З Днем Конституції!

Слава Україні!

Олег МУСІЙ, народний депутат України.

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокальській райдержадміністрації відбулося представлення новопризначеного військового комісара району

8 жовня в Сокальській райдержадміністрації відбулося ...