Home / Короткий огляд подій / Перші злети маленьких поетів

Перші злети маленьких поетів

 Мова – це неоціненний дар. Він дається від Бога націям благословенним і вибраним, щоб молитись, перекладати Святе Письмо і чітко визначатись нею в історичному процесі спасіння серед інших благословенних народів. 

 
Саме тому так важливо відкрити цей дар молодій душі, дати їй крила для духовного злету, для здатності відчувати неповторність цього буття і вміти висловити це звуками, образами, символами і всіма барвами, якими володіє кожна досконала мовна конструкція.
 
 Суспільство має створювати умови для цього процесу. Тому конкурс «Це не просто мова, звуки…», проведений районною газетою «Голос з-над Бугу», став поштовхом для реалізації поетичних здібностей наших дітей. Приємно, що це не залишилось непоміченим і для тих, хто представляє нашу законотворчу владу. 9 жовтня привітати учнів, які тільки починають пробу свого пера, підтримати їх, заохотити, прибув народний депутат України Степан Курпіль. Він вручив дітям цінні подарунки, сказав теплі слова про творчість юних поетів. Підсумували конкурс голова журі, відома поетеса Сокальщини Любов Бенедишин, яка поділилася враженнями від добірки віршів маленьких соколят «Розквітай, мово, зірницями слова», і головний редактор районного часопису “Голос з-над Бугу” Василь Сорочук. Вони вітали перші кроки у поезії учнів 4-Б класу під керівництвом досвідченого педагога Надії Пинки.
 
 Ми, батьки і вчителі, щиро вдячні за увагу до творчості наших дітей, небайдужість до шляхів, які вибирає молоде покоління у розвитку українського слова. Бо це слово – генетична печать нашого роду, яким Бог позначає народ високого духу.
 
Хай ростуть молоді пагони на величному дереві української культури, хай розвиваються і наповнюються силами, як свідчення незнищенності українського слова, його музики, гармонії, його божественності і вічності. 
 
З повагою та вдячністю, Галина КРАВЧУК, член батьківського комітету, та батьки учнів 4-Б класу.

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Шахтарям ДП Львівугілля повністю погасили борг по зарплаті за січень 2018 року

В понеділок, 12 березня за інформацією ...