Home / Короткий огляд подій / Прокуратура розпочала перевірку за фактом припинення електропостачання на шахті “Надія”

Прокуратура розпочала перевірку за фактом припинення електропостачання на шахті “Надія”

Як повідомили у пресслужбі прокуратури Львівської області, на ДВАТ "Шахта "Надія" перевірять охорону праці. "Йдеться про вжиті керівництвом шахти заходи під час відключення електропостачання, з метою запобігання загрози життю та здоров'ю гірників, які в цей момент перебували під землею",  йдеться у повідомленні. Окрім цього, прокуратура Львівської області перевірить ПАТ "Львівобленерго" щодо підстав відключення електропостачання на шахті "Надія" внаслідок боргових зобов'язань.
28 січня о 15 год. 12 хв. на ДВАТ "Шахта" "Надія" відімкнули електропостачання. На цей момент у шахті було 86 людей. Директор підприємства Микола Криштопа сказав: "Ми за два місяці не заплатили за електроенергію через те, що нам не платять ДТЕК. Ми заборгували 2,5 мільйона гривень". Станом на 18.00 год. цього ж дня подачу електроенергії відновили, гірників підняли на поверхню.

За повідомленням ПАТ “Львівобленерго”, шахта “Надія” має борг за спожиту електроенергію на суму 3,6 млн. грн. У разі його непогашення, електропостачання буде припинено 1 лютого ц. р.

(За повідомленням ЗМІ).

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині горів торф

10 листопада у Сокальському районі сталася ...