Home / Короткий огляд подій / Керівник пошти і аматор сцени

Керівник пошти і аматор сцени

Домашівський народний дім – є центром села, у його приміщенні знаходяться всі найважливіші установи, тож людям зручно. Недарма громада власними силами впродовж кількох років споруджувала цей культурно-просвітницький осередок. Власне вже не один рік господарює у цьому приміщенні Домашівський сільський голова Ольга Ващишин, яку на цьогорічних виборах до місцевої ради знову обрали головою. У приміщенні Народного дому – чисто, затишно, просторо, сучасне оформлення, навіть не у кожному районному центрі є така будівля. Отож тут знаходяться усі важливі установи села. Серед них – відділення поштового зв’язку, яке очолює Катерина Багрій. Сюди приємно зайти, чисто, охайно, є чимало інформації для відвідувачів. Зараз триває передплата, то керівник відділення пропонує мешканцям передплатити газети і журнали. Звичайно, насамперед, агітує за «Голос з-над Бугу», адже районний часопис подає інформацію, яка стосується нашого регіону, а також інформативно висвітлює важливі події в державі, є програма телебачення.

– Хоча нині проводити передплату непросто, – ділиться думками пані Катерина. – У селах роботи немає, дехто їздить на заробітки, а дехто живе на пенсію стареньких батьків. Отож добре думають, яку періодику передплатити, бо грошей не вистачає на найнеобхідніше.

Сільський голова Ольга Ващишин розповіла, що Катерина Багрій, яка закохана у пісню, має гарний голос, у складі ансамблю «Пролісок» їздила з делегацією від села Домашів до Польщі. Польські друзі щиро аплодували аматорам сцени, викликали їх на «біс».

Оксана ПРОЦЬ.

Фото автора.

 

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

в Сокалі не буде світла

Завтра частина Сокаля та Поториця тимчасово буде без світла

Інформація про планові відключення електропостачання на ...