Home / Короткий огляд подій / Самооборонівці Сокальщини відвідали школярів

Самооборонівці Сокальщини відвідали школярів

Члени громадського формування «Самооборона Майдану. 10 сотня» 1 вересня побували у школах Сокаля, виступили на урочистих лінійках та перших уроках, які були присвячені єдності України. Самооборонівці вручили подяки активним школярам, які влітку допомагали волонтерам збирати продукти харчування, необхідні речі та кошти для потреб вояків, що несуть службу в зоні АТО.

Громадське формування дякує за допомогу Данилові Сичу, учневі Сокальської гімназії•ім. Олега Романіва, Юлії Закорчемній (Сокальський НВК «ЗШ ІІІІ ст. №2 – ліцей»), Владиславу Рєхову (Сокальська СШ ІІІІ ст. №3), Матвієві Сичу (Сокальський НВК «ЗШ ІІІІ ст. №4 – ліцей»). Подяку також висловлюють сестричкам Марії, Софії і АнніМарії Ділай (на фото). В неділю, 31 серпня, дівчатка передали на потреби війська 2000 гривень, які самостійно зібрали. Подяку за допомогу отримали також Анастасія, Владислав і Олександра Білоуси, які навчаються в Сокальській ЗШ ІІІІ ст. №5. Під час відкритих перших уроків у школах учні послухали розповіді майданівців, ставили їм запитання.

За інформацією волонтерів громадського формування «Самооборона Майдану. 10 сотня», зараз є потреба в організації спеціальних аптечок для військових. Це має бути герметичне упакування або спеціальний підсумок, що містять в собі: перекис водню в пластиковому флаконі, повідонйод або йоддицерин, пластир 2 см ширини, бактерицидні пластирі, бинт стерильний, анальгін, лоперамід, азитроміцин, активоване вугілля, краплі сульфацил, диклофенак мазь, септифрил, стрептоцид, валідол, кровоспинний засіб.

Просимо усіх, хто може долучитись до збору аптечок, звертатись до активістів «Самооборона Майдану. 10 сотня»: телефон керівника штабу Андрія Бабуха 093 792 50 33, або за адресою в Сокалі вул. Шашкевича, 116, 2й поверх (над аптекою, приміщення навпроти відділу освіти).

Олександр НОВАЦЬКИЙ,член ГФ «Самооборона Майдану. 10 сотня».

Фото Юлії КОРНИЛО.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині горів торф

10 листопада у Сокальському районі сталася ...